Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Świnka Peppa 8 kolorowanki

Kolorowanka Świnka Peppa online

Ocena gry

Czeka na Was kolorowanka gdzie do pomalowania będziemy mieli dwa obrazki związane z bajką i postaciami z niej związanymi. Na początku wybierz obrazek jaki Cie interesuje i przejdź do jego malowania. Malowanki takie jak te są bardzo proste dlatego też polecamy je dla dzieci, mamy tutaj bardzo mało kolorów i duże elementy dzięki temu bardzo łatwo będzie szło Wa kolorowania z użyciem myszki.

Zagraj...


Świna Peppa dla dzieci

Ocena gry

Nowe kolorowanki online ze Świnką Peppą czekają na naszym serwisie już na Ciebie. Mamy do wyboru aż sześć różnego rodzaju obrazków. Znajdziemy ich miniaturki na dole w gierce. Klikając na dany pojawi nam się jako główny gotowy do pokolorowania.

Zagraj...


Obrazek ze Świnką Peppą dla dziewczyn

Ocena gry

Ta niezwykle ciekawa postać po raz kolejny zawitała właśnie do nas. nie jest to skomplikowany obrazek i nawet dla najmłodszych dziewczynek jak najbardziej jest wskazany gdyż nie zawiera małych elementów do pokolorowania. Zresztą zobaczcie to sami.

Zagraj...


Śpiąca Świnka Peppa

Ocena gry

W domu jak widzimy nasza mała świnka śpi na piętrowym łóżku wraz ze swoim rodzeństwem. Postaraj się je pokolorować i nadać im interesujące kolory. Po prawej stronie znajdziemy kwadraciki z których wybieramy dany kolor jak również mamy opcję drukowania.

Zagraj...Peppa na rowerze

Ocena gry

Nasza mała świnka postanowiła wybrać się na wyprawę rowerową wraz ze swoimi znajomymi. Odmień kolorowance jej roweru używając do tego ciekawych kolorów jakie oczywiście spotkasz w tej kolorowance dodanej przez nas.

Zagraj...


Rodzina świnki Peppy

Ocena gry

Na obrazku widzimy całą rodzinę Świnki Peppy, jest jej mama, tata, dziadek i babcia oraz George, Owca Zuzia, Pies Danny, Kucyk Pedro, Zebra Zoe, Słonica Emily, Świnka Chloé, Królik Richard, Kotka Candy i inni.

Zagraj...


Świnka Peppa z dinozaurem

Ocena gry

Jk idziemy potrafi nasz bohater bawić się praktycznie z wszystkim tutaj widzimy ich tańce z dinozaurem. Pokolorujcie tych dwójkę przyjaciół i sprawdźcie jak się będą razem prezentować.

Zagraj...


Świnka Peppa jako wróżka

Ocena gry

Nasza ciekawa postać uwielbia się ubierać i przebierać w różnego rodzaju ciekawe stroje. Właśnie jeden z nich na obrazku widzimy jak wygląda nasza mała dziewczyna jako wróżka. Mam nadzieję, że jest to dla Was ciekawy obrazek.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Świnka Peppa

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 523059 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506978 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 87093 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50260 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 49050 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 48125 ocena: 10.00

Reklama

cookie