Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Żółwiki 7 kolorowanki

Żółw na plecach

Ocena gry

Zobaczcie jak skończyła się nieuwaga tego żółwia. Szedł on drogą i nie zauważył, że pod nim jest dołek, dlatego się przewrócił. Niestety spadł on na skorupkę i teraz nie może się podnieść. Pokoloruj ten obrazek.

Zagraj...


Zjazd na skorupie

Ocena gry

Ten żółw postanowił zjechać na skorupie. Jest zima, wszędzie leży śnieg, dlatego wykorzysta ją jako sanki. Założył on swoją czapkę rozpędził się, wskoczył do skorupki i zaczął zjeżdżać z górki. Cóż za wspaniała zabawa!

Zagraj...


Żółw na hulajnodze

Ocena gry

Każdy ma swoje ulubione hobby. Ten żółw uwielbia jeździć na hulajnodze. Założył czapkę na głowę, żeby nie raziło go słońce, ubrał swoją najlepszą skorupę i wyruszył na przejażdżkę. Jest bardzo zadowolony. Jedzie tak szybko, że wokół niego zrobiło się dużo kurzu.

Zagraj...


Wyścig żółwia

Ocena gry

Żółwie są bardzo powolne, jednak wytrwałe. Dlatego kiedy ścigają się z innymi zwierzętami nie przechwalają się ani się nie popisują dzięki czemu zawsze docierają na metę. Ten żółwik postanowił wziąć udział w zawodach i już tak długo truchtał, że zaczął go oblewać pot. Pokoloruj ten obrazek.

Zagraj...Żółw na deskorolce

Ocena gry

Żółwie są bardzo powolne na szczęście są przedmioty dzięki, którym mogą poruszać się szybciej. Ten żółw w tym celu postanowił wykorzystać deskorolkę. Jest bardzo zadowolony ze swojego pomysłu i bardzo szybko na niej jedzie. To prawdziwy mistrz deskorolki.

Zagraj...


Prezent dla ukochanej

Ocena gry

Żółw Adam zaprosił swoją ukochaną Anię na randkę. Postanowił, że zrobi jej niespodziankę i podaruje jej nową skorupę. Ania bardzo ucieszyła się z tego pomysłu. Pokoloruj obrazek przedstawiający tą scenkę.

Zagraj...


Niesamowita skorupa

Ocena gry

Ten żółw ma najpiękniejszą skorupkę, jaką kiedykolwiek miały wszystkie żółwie na świecie. Jest kolorowa i pokryta przeróżnymi kształtami. Znajdują się na niej kółka, półkola i paski. Pokoloruj jego skorupkę i zobacz jaka wyjdzie.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Żółwiki

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522692 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506667 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85821 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49917 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48638 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 47102 ocena: 10.00

Reklama

cookie