Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Banany 7 kolorowanki

Banan cwaniak

Ocena gry

Ten banan to niezły cwaniak. Uwielbia kiedy wszyscy go słuchają i kiedy wzbudza wśród nich podziw. Aby wyglądać jeszcze bardziej ekstra założył duże, ciemne okulary. Pomaluj obrazek używając w tym celu najlepszych kolorów dostępnych w grze.

Zagraj...


Stół pełen owoców

Ocena gry

W tej grze mamy do pokolorowania stół pełen owoców. Znajduje się na nim: ananas, gruszka, wiśnie, winogrono, brzoskwinie i inne. Pokoloruj owoce takimi kolorami aby jak najbardziej przypominały prawdziwe owoce.

Zagraj...


Banan i koktajl

Ocena gry

Ten banan mieszka w ciepłych krajach. Dzisiaj jest dzień w którym nie musi pracować, dlatego postanowił wypocząć na leżaku w cieniu. Z tego powodu, że jest za gorąco przygotował sobie zimny koktajl i teraz go pije. Pokoloruj ten obrazek.

Zagraj...


Banan i pomarańcza

Ocena gry

Najlepszym przyjacielem banana jest pomarańcza. Dzisiaj postanowili wybrać się razem na wspólne spotkanie. Pomarańcza gdy tylko zobaczył banan od razu objął go na przywitanie. Pokoloruj tych rozbawionych przyjaciół.

Zagraj...Trzy banany w butach

Ocena gry

Ta kolorowanka jest niesamowita. Autor narysował na niej trzy banany, które noszą buty. Jeden z bananów się przewrócił i teraz jest rozpłaszczony. Pokoloruj cały obrazek, nie zapominając o tle jakie otacza te owoce.

Zagraj...


Biegający banan

Ocena gry

Ten banan chce żyć zdrowo, dlatego codziennie rano, kiedy tylko pozwoli mu na to czas wybiera się na poranne bieganie. Wkłada w tedy swoją najlepszą skórkę i biegnie. Takie zachowanie na pewno pozwoli bananowi utrzymać dobrą kondycję przez długi czas.

Zagraj...


Bananowa opowieść

Ocena gry

Ten banan uwielbia poznawać nowych ludzi. Jest to bardzo ekscytujące zajęcie, kiedy można dowiadywać się nowych rzeczy na temat osoby z którą się poznaje. Tym razem nasz bohater poznał Ciebie i na przywitanie Ci macha ręką. Pokoloruj go najładniejszymi kolorami.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Banany

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522399 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506470 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 84970 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49701 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48371 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 46164 ocena: 10.00

Reklama

cookie