Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Biedroneczki 8 kolorowanki

Biedronka

Ocena gry

Jak nam wiadomo biedroneczki są w kropeczki. Czy pamiętasz jak dokładnie ona wygląda. Pokoloruj ją tak by wyglądała jak w realu.

Zagraj...


Biedronka

Ocena gry

Kolorowanka z biedronką czeka na wszystkich fanów tego rodzaju malowanek online. Będziemy mieli możliwość pokolorowania kropek na biedroneczce. Biedronki są bardzo pożyteczne gdyż zjadają mszyce. Z pewnością dużo frajdy sprawi wam ta gierka oczywiście dla każdego jest za darmo. Kolejne owady do malowania już niebawem.

Zagraj...


Zakręcona biedronka

Ocena gry

Ta biedronka jest na prawdę zakręcona. Można to zauważyć ponieważ ma wszystko zakręcone. Na jej plecach znajduje się kilka kropek. Jeśli chcesz możesz je policzyć. Kiedy już to zrobisz będziesz mógł ją pokolorować.

Zagraj...


Prosta Biedronka

Ocena gry

Ta kolorowanka jest bardzo prosta. Znajduje się na niej Biedronka, która składa się z kilku elementów. Tak na prawdę możemy tu użyć maksymalnie 5 różnych kolorowanek. Jednak dla przedszkolaków będzie to fantastyczna zabawa.

Zagraj...Uśmiechnięta Biedronka

Ocena gry

Biedroneczka, która zawsze jest uśmiechnięta, jest przyjaciółką wszystkich zwierząt i owadów. Dzisiaj możemy ją spotkać w tej kolorowance, podczas której możemy wybrać dla niej ciekawe kolory, którymi będzie można ją pomalować. Miłej zabawy!

Zagraj...


Siedem kropek

Ocena gry

Poznajcie Siedmiokropka. Jest to najstarsza z biedronek. Każdy wie, że biedronka ma tyle lat ile kropek ma na skrzydełkach. Zgadnijcie więc ile lat ma bohater naszej kolorowanki. Powodzenia!

Zagraj...


Biedronka czy stonka

Ocena gry

Stonka to zwierzątko, które jest bardzo podobne do biedronki. Jedyne co ich od siebie różni to kolor skrzydeł. Biedronki mają czerwone a stonki żółte. To od Ciebie zależy jaki kolor wybierzesz i czy nasz bohater zostanie biedronką czy stonką.

Zagraj...


Biedronka w okularach

Ocena gry

Ta biedronka ma bardzo słaby wzrok, dlatego chodzi w okularach. Pomalujcie obrazek przedstawiający tego owada i zdecydujcie jaki kolor przyjmie. Możecie wybrać klasyczną czerwień lub zaryzykować i wybrać inny, niesamowity kolor.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Biedronki, Biedroneczki, Owady

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522597 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506593 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85587 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49841 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48559 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 46852 ocena: 10.00

Reklama

cookie