Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Bobrów 7 kolorowanki

Bóbr Ząbek

Ocena gry

Bóbr Ząbek to zwierzę, które dba o to aby wszystkie dzieci miały białe, zdrowe i mocne zęby. W tym celu dla każdego dziecka przynosi zawsze dużą pastę do zębów i kolorową szczoteczkę. Pokoloruj obrazek przedstawiający Bobra Ząbka i jego akcesoria.

Zagraj...


Bóbr Piątka

Ocena gry

Ten bóbr zawsze z wszystkimi przybija piątkę, ponieważ spodobał mu się ten gest. Jest on idealny dla każdego kto chce zdobyć nowego przyjaciela. Na pewno możesz zaprzyjaźnić się z bohaterem tej kolorowanki i go pomalować.

Zagraj...


Budowanie tamy

Ocena gry

Czy wiesz kto zajmuje się budowaniem tamy na rzece? Jest to nie kto inny jak bóbr. Za pomocą swoich długich i ostrych zębów ścina drzewa,tak aby wlatywały one do rzeki i tamowały jej przepływ. Poznaj jednego z takich bobrów grając w tą ciekawą grę - kolorowankę.

Zagraj...


Bóbr serfer

Ocena gry

Bobry uwielbiają przebywać zarówno na lądzie jak i w wodzie. Bohater dzisiejszej gry postanowił, że nauczy się serfować po falach. Jest to nie prosty sport ale na pewno z Twoją pomocą się tego nauczy. Pokoloruj bobra i jego deskę serfingową.

Zagraj...Bóbr i drzewo

Ocena gry

Ten bóbr ściął najstarsze drzewo w okolicy za pomocą swoich dużych i ostrych zębów i teraz bardzo się wstydzi. Na szczęście wokół jest jeszcze dużo drzew, które będą nie długo tak stare, jak te które ściął nasz bóbr.

Zagraj...


Święta bobra

Ocena gry

Bobry także obchodzą święta Bożego Narodzenia dlatego nasz dzisiejszy bohater postanowił, że przyniesie do swojego domu ładną i małą choinkę, którą będzie mógł ubrać razem ze swoją rodziną pięknymi dekoracjami. Pomóż mu w tyn malując obrazek.

Zagraj...


Bóbr Kłopotek

Ocena gry

Bóbr Kłopotek ciągle pakuje się w tarapaty. Tym razem zniszczył tamę, którą jego znajomi budowali przez cały dzień. Na szczęście bóbr się do tego przyznał i teraz razem z przyjaciółmi na nowo zbuduje tamę.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Bobry, Bobrów

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522498 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506530 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85267 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49770 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48472 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 46558 ocena: 10.00

Reklama

cookie