Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Choinki Świąteczne 10 kolorowanki

Malowanie świąt

Ocena gry

Ten obrazek przedstawia choinkę. Musimy go pokolorować w taki sposób by wyglądał bardzo świątecznie. Czeka na Cb dobra zabawa.

Zagraj...


Strojenie choinki

Ocena gry

Czas świąt to magiczny okres. Mamy możliwość pokolorowania choinki drzewka świątecznego. Mamy do wyboru wiele kolorów. Powodzenia!

Zagraj...


Miki i Minie

Ocena gry

Myszka Miki i myszka Mini spędzają razem ze swoim psem Pluto święto Bożego Narodzenia. Pomaluj im choinkę i inne ozdoby tak aby mogli poczuć magię tych świąt

Zagraj...


Drzewko świąteczne

Ocena gry

Lubisz stroić choinę? jak tak to możesz ją pokolorować by wyglądała tak jak chcesz. Pomoże nam w tym myszka. Powodzenia!

Zagraj...Świąteczny nastrój

Ocena gry

Pokoloruj świątecznie przystrojony pokój w którym znajduje się chłopak, choinka i kominek. Użyj dużej ilości kolorów tak aby święta stały się ciepłe i kolorowe

Zagraj...


Świąteczna choinka

Ocena gry

Pokoloruj świąteczna choinkę. Pobaw się kolorami które znajdują się koło obrazka. Postaraj się użyć jak najwięcej kolorów. Tak aby świąteczne drzewko wyglądało pięknie i kolorowo

Zagraj...


Choinka dekorowanie

Ocena gry

Przed Wami jest jak sami widzicie czarno biała choinka na obrazku. Zmienicie ją aby była kolorowa i fantastyczna. Dużo nie musicie zrobić oprócz tego, że nadamy jej jakieś ciekawe kolory. To z pewnością odmieni ten obrazek. Już niebawem mikołaj Wam przyniesie prezenty pod choinkę.

Zagraj...


Święta z Hello Kitty

Ocena gry

Czas na ubieranie choinki gdyż święta się już powoli małym krokami zbliżają. Dekorujemy bombki i inne dodatki. Jednak tutaj wszystko już jest i jedyne co nam zostało do pokolorować w ciekawe i pasujące do klimatu kolory.

Zagraj...


Kolorowa choinka

Ocena gry

Na pewno każdy z was ubierał świąteczną choinkę. Można zawieszać na nią bombki, łańcuchy, gwiazdki, dzwoneczki, światełka, koraliki, figurki i inne super elementy, które zostały przez nas zrobione lub kupione. Pokoloruj choinkę, tak jak sobie wymarzysz.

Zagraj...


Cztery choinki

Ocena gry

Pokoloruj obrazek na którym specjalnie dla Ciebie zostały narysowane cztery choinki, które oznaczają taką liczbę jaka została napisana obok drzewek. Ta gra przypomni nam o świętach i o klimacie który im towarzyszy. Miłej zabawy!

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522685 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506665 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85797 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49910 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48633 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 47074 ocena: 10.00

Reklama

cookie