Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Cyrkowe 8 kolorowanki

Kolorowy cyrk

Ocena gry

Twoim zadaniem jest pomalowanie namiotu cyrkowego. W namiocie znajdują się zwierzęta. Pomaluj go na różne kolory tak aby ładnie wyglądał.

Zagraj...


Kolorowy cyrk

Ocena gry

W cyrku możesz zobaczyć klauna. Klauni są pomalowani na różne kolorowe kolory. Ty tez możesz stworzyć takiego klauna wystarczy tylko że pomalujesz postać klauna który znajduje się na obrazku

Zagraj...


Cyrkowiec

Ocena gry

Na obrazku zobaczymy dziwną postać. A mianowicie jest to cyrkowiec który jest cały powyginany. Pokolorujmy go by wyglądał bardzo śmiesznie.

Zagraj...


Kolorowanka Cyrk

Ocena gry

Tym razem również na Was czekają trzy obrazki do wyboru. Pierwsza malowanka przedstawia nam klauna, który żongluje kulkami. Druga to treser z lwem na specjalnym podeście, ostatnią jest słoń. Wybierz jeden obrazek i ciesz się z jego malowania na naszej stronie za darmo.

Zagraj...Kolorowanka Cyrk

Ocena gry

Czekają na Was 4 kolorowanki online w których to będziemy mieli do pomalowania obrazki związane z cyrkiem. Pierwszy z nich będzie to namiot cyrkowy, kolejny to akrobaci i dwa ostatnie to zwierzątka w cyrku.

Zagraj...


Klaun z cyrku dla dzieci

Ocena gry

Klaun zabawia dzieci w cyrku jak i też na różnych przedstawieniach czy też uroczystościach jak na przykład urodziny. Twoim zadaniem będzie pomalowanie w wyjątkowy sposób tego klauna aby wyglądał idealnie. Wspaniałą zabawę czas zacząć.

Zagraj...


Słoń w cyrku

Ocena gry

Zobacz zwierzęta cyrkowe. Ten słoń dostał pracę w cyrku. Teraz musi pokazać czy się do niej nadaje, dlatego właściciel cyrku kazał mu zrobić kilka sztuczek. Słoń przebrał się w swój strój sceniczny i zrobił popisowy numer. Ciekawe czy spodobał się właścicielowi cyrku.

Zagraj...


Mrówka w cyrku

Ocena gry

Czy widzieliście kiedykolwiek mrówkę w cyrku? Zapewne nie, ponieważ jest bardzo mała. Na szczęście w świecie gier wszystko jest możliwe i tym razem będziecie mogli poznać prawdziwą cyrkową mrówkę. Pokolorujcie ją ładnymi kolorami.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Cyrk, Mrówki, Słonie, Zawody Ludzi, Słoniki, Cyrkowe

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 523056 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506978 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 87084 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50258 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 49050 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 48123 ocena: 10.00

Reklama

cookie