Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Cytryny 7 kolorowanki

Kwaśna cytryna

Ocena gry

Cytryny to żółte owoce, które są soczyste i bardzo kwaśne. Zawierają w sobie dużo witaminy C, która wzmacnia odporność. Celem gry jest pokolorowanie owocu i tła na którym się znajduje. Miłej zabawy!

Zagraj...


Soczysta cytryna

Ocena gry

W tej grze mamy do pokolorowania bardzo soczystą cytrynę. Ma ona w sobie tyle soku, że kiedy została rozkrojona na pół sok od razu się z niej wylał. Do pokolorowania mamy dwie połówki cytryny, kropelki soku oraz kałużę jaka z niego powstała. Do gry używamy myszki.

Zagraj...


Pokrojona cytryna

Ocena gry

Ta cytryna została pokrojona przez kelnera, który wykorzysta ją potem do zrobienia pysznych drinków. Ma ona określony kształt i wielkość. Część z cytryn jeszcze nie została pokrojona. Dokończ ten obrazek kolorując go dostępnymi kolorami.

Zagraj...


Przepołowiona cytryna

Ocena gry

Cytryna to owoc z drzewa cytrusowego. Niegdyś cytryna rosła tylko w Chinach jednak teraz nie jest tam ani sadzona ani uprawiana. Obecnie rośnie ona tylko w ciepłych krajach, gdzie występuje wysoka temperatura. Naszym zadaniem jest pokolorowanie tej cytryny.

Zagraj...Trzy cytryny

Ocena gry

Zobacz czy uda Ci się pokolorować obrazek przedstawiający trzy duże i dojrzałe cytryny. Rosną one jeszcze na gałązce i otaczają je piękne zielone i duże liście. Wybierz piękne kolory i pomaluj cały obrazek.

Zagraj...


Latająca cytryna

Ocena gry

Cytryny zazwyczaj spadają z gałęzi lub po prostu są zrywane. Ta cytryna jednak jest wyjątkowa i zamiast spadać postanowiła nauczyć się latać. Skrzydła zrobiła sobie z kilku liści. Zobacz czy uda Ci się pokolorować obrazek. Powodzenia!

Zagraj...


Środek cytryny

Ocena gry

W tej kolorowance możesz zobaczyć jak wygląda środek cytryny. To pyszny i delikatny miąższ, który jest bardzo kwaśny. Ponad to w środku znajdują się pestki. Dookoła miąższu występuje twarda żółta skórka cytryny. Pokoloruj ten cytrynowy obrazek.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Cytryny

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522271 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506410 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 84674 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49613 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48242 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 45725 ocena: 10.00

Reklama

cookie