Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Kategorie

Do Druku Kolorowanki:

DRUKOWANKA.PL

KOLOROWANKIDODRUKU.PL

Zabawy Dla Dzieci:
NOWE KOLOROWANKI NA KOMPUTERZE

Najnowsi uzytkownicy

Delfiny 10 kolorowanki

Delfin

Ocena gry

Delfiny żyją w oceanach. Potrafią być brutalnymi łowcami ale taż uwielbiają się bawić i skakać w wodzie wykonując przy tym przeróżne salta. Możemy teraz pokolorować go.

Zagraj...


Delfin kolorowanka

Ocena gry

Tym razem będziemy kolorować delfina. Obok znajdują się kolory które będziemy używać do tego celu. Nie czekaj na nic tylko do dzieła!

Zagraj...


Hello Kitty na delfinie

Ocena gry

Jak widzimy nasza bohaterka nie lubi nudy tym razem wybrała się na morską podróż którą chce przemierzać na grzbiecie delfina. Widzimy dość fajny obrazek nie jest jednak trudny do pokolorowania. Dlatego polecamy go nawet troszkę młodszym użytkownikom którzy nas odwiedzają.

Zagraj...


Delfin nad wodą

Ocena gry

Delfin Pok uwielbia skakać bardzo wysoko, tak aby wybijać się ponad wodę i obserwować zachód słońca nad Oceanem. Dzięki temu, że jest świetnym pływakiem może robić to na tyle często, aby zobaczyć cały zachód słońca. Pokoloruj delfina i krajobraz wokół niego.

Zagraj...Holowanie Delfina

Ocena gry

Cóż za katastrofa! Ten delfin wypłynął zbyt daleko i nie miał już siły, żeby wrócić do domu, dlatego konieczne było zadzwonienie po delfina holownika, który pomógł mu wrócić. Pokoloruj obrazek, który przedstawia tą sytuację ładnymi kolorami.

Zagraj...


Delfin Śmieszek

Ocena gry

Ten delfin ma na imię Śmieszek. Jest tak nazywany, ponieważ ciągle z wszystkiego się cieszy i śmieje. Tym razem to my możemy go spotkać, a w dodatku pokolorować ciekawymi kolorami. Wybierz jakiś kolor za pomocą wirtualnego pędzla sterowanego myszką i przenieś go na białe pole.

Zagraj...


Wielki Plusk

Ocena gry

Jedna Pani wybrała się rankiem aby pospacerować po plaży. Nagle usłyszała ogromny plusk gdzieś na wodzie. Bardzo się przestraszyła, ponieważ nie wiedziała co to mogło być. Gdy jednak zaczęła się przyglądać wodzie ku jej oczom ukazał się piękny delfin wyskakujący z wody i robiący przy tym wielki plusk. Pokoloruj obrazek.

Zagraj...


Przybijanie piątki

Ocena gry

Zobaczcie jak delfiny uczą się na wzajem przybijania piątki. Nie jest to dla nich takie łatwe zadanie ponieważ nie posiadają rąk a płetwy. Jednak ta dwójka delfinów opanowała już tą sztukę do perfekcji. Pomaluj z nimi obrazek.

Zagraj...


Delfin i piłka

Ocena gry

Ten delfin postanowił, że nauczy się grać w piłkę, dlatego już od samego rana wziął się za ćwiczenia. Ma on do wyboru jedną wielką lub drugą mniejszą piłką. Ciekawe czy uda mu się nauczyć tej nowej sztuczki. Pokoloruj obrazek najładniejszymi kolorami.

Zagraj...


Delfin i Hula Hop

Ocena gry

Zobaczcie jakie wspaniałe sztuczki potrafi wykonywać ten sprytny delfin. Skacze on przez duże koło, które nazywane jest Hula Hop. Zobaczcie czy uda mu się przeskoczyć całą obręcz. Wybierzcie kilka kolorów i pomalujcie obrazek.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Delfiny

Popularne gry

 • Delfiny
 • Kolorowanka Rekin

  Kolorowanka Rekin

  Oglądana: 6114 ocena: 0.00

 • Myszka Miki z delfinem

  Myszka Miki z delfinem

  Oglądana: 1280 ocena: 0.00

 • Delfin

  Delfin

  Oglądana: 1199 ocena: 0.00

 • Delfin kolorowanka

  Delfin kolorowanka

  Oglądana: 1112 ocena: 0.00

 • Delfin i Hula Hop

  Delfin i Hula Hop

  Oglądana: 701 ocena: 0.00

 • Delfin i piłka

  Delfin i piłka

  Oglądana: 689 ocena: 0.00

Reklama

cookie