Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Gruszka 7 kolorowanki

Zielona gruszka

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem będzie pokolorowanie zielonej, niedojrzałej gruszki. Jeśli lubisz ten owoc ta gra będzie na pewno dla Ciebie idealna. Nie zapomnij pokolorować ogonka oraz listków gruszki. Wybierz swoje ulubione odcienie kolorów. W grze posługujemy się myszką.

Zagraj...


Gruszka wystawia język

Ocena gry

Ta gruszka jeszcze nie dojrzała dlatego wcale nie zwraca uwagi na poważne sprawy. Bawi się i śmieje całymi dniami. Teraz pokazuj nam swój język. Ta gruszka jest prawdziwym zaczepnikiem. Pokolorujmy ją farbkami znajdującymi się po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Obrażony Pan Gruszka

Ocena gry

Pan Gruszka dosłownie o wszystko się obraża. Tym razem zrobił to ponieważ ktoś powiedział mu, że w wakacje nie powinno się chodzić w rękawiczkach i kozakach. Jednak nie był to żaden powód do obrażania. Pomaluj Pana Gruszkę oraz tło na jakim się znajduje. Nie zapomnij pomalować jego stroju.

Zagraj...


Gruszka z noskiem

Ocena gry

Ta gruszka jest bardzo zabawna. Ma okrągłe oczy i bardzo śmieszny nosek na czubku. Wygląda jak nos, który noszą klauny. Dzięki niemu ta gruszka może czuć wszystkie zapachy, które wokół niej się unoszą. Na pewno ucieszy się gdy ją pokolorujemy używając do tego jak największej ilości kolorów.

Zagraj...Gruszka i wiśnie

Ocena gry

Zobacz co dzisiaj przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Mamy tu kolorowankę, która przedstawia dwa rodzaje jesiennych owoców. Mamy do wyboru wiśnię i gruszkę, które leżą na jednym stole. Możemy pokolorować oba te owoce, tak aby wyglądały jak prawdziwe.

Zagraj...


Gruszka żarłok

Ocena gry

Ta gruszka to prawdziwy żarłok. Mogłaby cały czas jeść i jeść. Zawsze kiedy ta gruszka się oblizuje ma ochotę na jakiś pyszny smakołyk. Jednak nim ona coś pysznego przekąsi, my możemy ją pokolorować używając w tym celu dostępnych farbek.

Zagraj...


Gruszka piosenkarz

Ocena gry

Ta gruszka jest piosenkarzem, jednak chce ona zostać anonimowa dlatego nosi na twarzy chustę. Ma ona bardzo ładny głos i wygląd. Teraz naszym zadaniem będzie pomalowanie gruszki. Nasz obrazek można zapisać na komputerze klikając na rysunek dyskietki, lub wydrukować klikając na symbol drukarki.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Gruszka, Gruszki

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522399 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506470 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 84970 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49701 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48372 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 46164 ocena: 10.00

Reklama

cookie