Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Grzyby 9 kolorowanki

Brązowy podgrzybek

Ocena gry

Nadeszła jesień dlatego warto wybrać się do lasu na grzybobranie. Są grzyby jadalne i trujące. Najlepiej byłoby znaleźć bardzo dużo podgrzybków, które smakują smacznie w sosie czy smażone. Pokoloruj podgrzybka na brązowo, nóżkę na którym stoi na biało a tło na zielono. Powodzenia!

Zagraj...


Czerwony muchomor

Ocena gry

Każdy wie, że nie wolno zbierać trujących grzybków, ponieważ gdy się je tylko zje, może się to skończyć ciężkim zatruciem a nawet pozbawieniem życia. W tej kolorowance mamy do pokolorowania czerwonego muchomora z białymi kropkami. Nie zapomnij pokolorować tła na którym znajduje się grzybek.

Zagraj...


Uśmiechnięty muchomorek

Ocena gry

Ten muchomorek uwielbia się śmiać. Dzisiaj przeżył wspaniałą przygodę w lesie gdzie bawił się ze swoimi kolegami w chowanego. W lesie jest na prawdę mnóstwo miejsc w których można się schować. Pokoloruj muchomorka swoimi ulubionymi kolorami.

Zagraj...


Rodzina grzybków

Ocena gry

Poznajcie rodzinę grzybków. Rzadko się zdarza, że uda nam się znaleźć kilka grzybków tak blisko siebie. Na obrazku przedstawiony jest tata grzybek, mama grzybek i synek grzybek. Wybierz dowolny kolor i je pomaluj.

Zagraj...Cztery grzybki

Ocena gry

Na obrazku, który należy pokolorować zostały narysowane cztery różne grzybki. Część z nich jest jadalna, kolejna trująca. Znajdziesz tu podgrzybka, kanię, muchomora sromotnikowego oraz kurkę. Wybierz ładne kolory i wypełnij białe pola.

Zagraj...


Policzki muchomorka

Ocena gry

Zobacz jaki ten muchomorek jest ładny. Ma on na kapeluszu śliczne kropeczki. Na nóżce ma oczy, nos i piękne różowe policzki. Wybierz idealny według Ciebie odcień koloru i wypełnij nim puste, białe pola z których składa się obrazek.

Zagraj...


Trzy muchomory

Ocena gry

Zobacz ile grzybków jest na obrazku, który został dla Ciebie przygotowany. Jest tam jeden wielki muchomor, jeden średni muchomorek i malutki muchomorek któremu widać tylko kapelusz. Jeśli chcesz wydrukuj sobie obrazek i pokoloruj go prawdziwymi kredkami.

Zagraj...


Długonose muchomory

Ocena gry

Wraz z jesienią zbliża się sezon nie tylko na szkołę ale i na grzybobranie. Każdy kto lubi świeże powietrze i dobrą zabawę powinien wybrać się do lasu i zbierać grzyby. Po tym jak się je zbierze, można je odpowiednio przygotować i zjeść. Pokoloruj obrazek przedstawiający grzybki.

Zagraj...


Muchomor i gąsienica

Ocena gry

Muchomor rośnie w lesie pod drzewem, a do niego zbliża się gąsienica, która chce go zjeść. Pokoloruj obrazek używając w tym celu wirtualnego pędzla i farbek. Wszystko co jest Ci w tym celu potrzebne znajduje się na boku ekranu.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Muchomory, Grzyby, Grzybki

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522518 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506539 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85327 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49786 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48485 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 46605 ocena: 10.00

Reklama

cookie