Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Hipopotamy 10 kolorowanki

Hipopotam

Ocena gry

Po włączeniu tej gry zobaczymy hipopotama. Obok niego znajduje się paleta barw z której będziemy wybierać kolor by go pokolorować.

Zagraj...


Hipopotam

Ocena gry

Kolorowanka z hipopotamem czeka na Ciebie. Na wolności żyją te zwierzątka w szczególności w Afryce. W Polsce możemy je zobaczyć w ogrodzie zoologicznym czyli tak zwanym zoo. Są one jednak bardzo niebezpieczne i nieprzewidywalne dlatego też jeżeli je widzimy musimy mieć się na baczności.

Zagraj...


Bohaterowie z Madagaskaru dla dzieci

Ocena gry

Takie kolorowanki gdzie mamy kilka obrazków na pewno są ciekawe w tej tak oczywiście jest i w jednym miejscu mamy wszystkich bohaterów z tego filmu. Masz możliwość wyboru jakiego tylko chcesz klikając na strzałki i następnie wybierając dany obrazek jaki chcemy kolorować. Czeka na nas Alex - lew, Marty - zebra, Melman - żyrafa, Gloria - hipopotamica oraz Król Julian XIII, Maurice, Mort, Skipper, Kowalski, Rico, Szeregowy, Mason i Edek. Pokoloruj ich wszystkich.

Zagraj...


Zęby hipopotama

Ocena gry

Zobaczcie jak wszystkie zwierzęta dbają o zęby hipopotama. Jest tam żółw i ptaszek. Ptaszek ma w skrzydle szczoteczkę do zębów i na pewno za chwilę zacznie nią szorować zęby hipopotama. Dbanie o zęby jest bardzo ważne. Wybierz swoje ulubione kolory i pomaluj obrazek.

Zagraj...Chory Hipopotam

Ocena gry

Ten hipopotam jest bardzo chory. Na plecach ma naklejony plasterek i żeby wrócić do zdrowia leży w sadzawce, aby nabrać sił. Jest to bardzo przydatne dla tak dużego zwierzęcia jakim jest hipopotam. Użyj najładniejszych farbek i pomaluj cały obrazek.

Zagraj...


Hipcio w sadzwace

Ocena gry

Hipcio postanowił wybrać się nad swoją ulubioną sadzawkę, żeby się ochłodzić w wodzie. Jest bardzo gorący dzień więc takie zachowanie na pewno mu pomorze. Włącz grę i osobiście poznaj zabawnego Hipcia. Powodzenia!

Zagraj...


Hipopotam Benek

Ocena gry

Hipopotam Benek to bardzo zabawne zwierzę. Umie on wykonywać różne zabawne sztuczki i opowiadać dowcipy. Wszystkie zwierzęta na pustyni uwielbiają Benka. Poznaj go i Ty, grając w tą super grę, kolorowankę.

Zagraj...


Skoki do wody

Ocena gry

Ten hipopotam uwielbia wskakiwać do zimnej wody. Robi przy tym taką falę, że z sadzawki czasami robi się kałuża. Tym razem stało się tak samo. Jednak nie długo spadnie deszcz i znów zapełni sadzawkę wodą. Wybierz najładniejsze kolory i pomaluj nimi obrazek.

Zagraj...


Duży hipopotam

Ocena gry

W tej kolorowance możesz pokolorować hipopotama dowolnym kolorem. Może być niebieski, zielony, czerwony, żółty, pomarańczowy, różowy, szary i jaki tylko chcesz.

Zagraj...


Hipopotam i bąbelki

Ocena gry

Ten Hipopotam postanowił odmienić swoją zwykłą kąpiel. Do wody, w której zazwyczaj przebywał wlał płyn do kąpieli, który zaczął wytwarzać mnóstwo bąbelków. Hipopotam jest bardzo szczęśliwy z tego powodu. Podobają mu się bąbelki i zapach płynu. Cóż za wspaniała kąpiel!

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Hipopotamy

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522858 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506807 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 86450 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50079 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48800 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 47570 ocena: 10.00

Reklama

cookie