Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Jabłka 7 kolorowanki

Uśmiechnięte jabłuszko

Ocena gry

Jabłko z robakiem też znajdziemy w kolorowankach i gruszka również czeka. Jabłuszko rosło od wiosny na drzewie, a teraz nadeszła jesień i kiedy dojrzało sadownik je zerwał. Jabłuszko jest bardzo szczęśliwe, że tak się stało. Teraz my możemy je pokolorować używając w tym celu swojego ulubionego koloru. Kiedy już to zrobimy możemy wydrukować swój obrazek.

Zagraj...


Dekoracja z jabłek

Ocena gry

Jabłka to bardzo smaczne owoce. Mogą one być zielone, czerwone a nawet fioletowe. Mają więc różne kolory, które pięknie mogą zdobić dom. Gospodyni z jednego mieszkania właśnie postanowiła ich użyć w tym celu, dlatego kupiła kilka rodzajów jabłek. Pomaluj je różnymi kolorami.

Zagraj...


Jabłko z zębami

Ocena gry

To jabłko jest na prawdę zadowolone. Właśnie okazało się, że wygrało konkurs piękności, a nagrodą za to będzie udział w reklamie pasty do zębów. Jabłko ma bardzo ładne, białe zęby dlatego świetnie będzie nadawało się do tego zadania.

Zagraj...


Jabłko i robak

Ocena gry

O nie! Jabłko zostało zaatakowane przez robaka, który na pewno je zje. Niestety jedyną rzeczą jaką możemy zrobić jest pokolorowanie tego obrazka. Robaki bardzo lubią zjadać jabłka, ponieważ są zdrowe i zawierają wiele witamin. Do pokolorowania obrazka użyj swoich ulubionych kredek.

Zagraj...Jabłka na drzewie

Ocena gry

Każdy wie, że jabłka rosną na drzewie. W tej grze mamy do wykonania ciekawe zadanie. Musimy pokolorować jabłoń wraz z owocami, które się na niej znajdują, a jest ich trzy. Należy pamiętać także o pomalowaniu tła obrazka.

Zagraj...


Małe jabłuszko

Ocena gry

Zobacz jakie piękne jabłuszko odwiedziło nas w tej kolorowance. Jest jeszcze bardzo małe, dlatego można powiedzieć, że jest to jabłuszko dzidziuś. Naszym zadaniem jest pokolorowanie tego obrazka farbkami znajdującymi się po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Jabłko numer jeden

Ocena gry

To jabłko jest wyjątkowo ładne, dlatego zgłosiło się do konkursu, w którym wybiera się najładniejszy owoc. Zdobyło ono pierwsze miejsce w tym konkursie i dlatego zostało wynagrodzone złotym medalem. To duże wyróżnienie dla jabłka. W grze posługujemy się myszką.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Jabłka

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522271 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506410 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 84674 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49613 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48242 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 45726 ocena: 10.00

Reklama

cookie