Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Jachty 10 kolorowanki

Arka Noego

Ocena gry

Zobaczymy obrazek przedstawiający arkę Noego. Będziemy musieli pokolorować statek jak i zwierzęta znajdujące się na nim. Wybierz kolor i maluj.

Zagraj...


Statek

Ocena gry

Pokoloruj świeżo zrobiony statek handlowy. Użyj dużej ilości kolorów. Postaraj się żeby wyglądał pięknie. Po pomalowaniu wydrukuj obrazek

Zagraj...


Statek piratów

Ocena gry

Na tym statku pływają piraci pływający po całym oceanie. Wciel się w część ich załogi i odmaluj ten okręt tak aby wyglądał groźnie. Nasz okręt musi zostać postrachem oceanu.

Zagraj...


Dryfująca tratwa

Ocena gry

Nasz okręt został zniszczony podczas ostatniej walki. Dryfujemy tak już od dłuższego czasu. Z nudów może pomalujemy tą tratwę ? Przynajmniej nie będzie nam się tak nudzić.

Zagraj...Statek na horyzoncie

Ocena gry

Widzisz ten statek na horyzoncie przyjacielu? Musimy go odmalować jak najszybciej. Za chwilę wyrusza w kolejną podróż a jeszcze nie ma nowego lakieru. Ruszaj się, chwyć za pędzel i pokoloruj go całego.

Zagraj...


Łódka do sportów

Ocena gry

Nowe Jachty czekają. Ta łódka służy do sportów ekstremalnych. Jej właściciel za kilka godzin zaczyna swoje ćwiczenia do zdobycia pucharu w dyscyplinie wodnej. Chwyć szybko za farbę i nałóż kilka ładnych kolorów na tą łódkę zanim wróci na trening.

Zagraj...


Wyścig fregat

Ocena gry

Ta łódka bierze udział w wyścigu fregat już za dwanaście godzin a jeszcze brak na niej farby. To jest twoje zadnie wymyśl świetną kombinację kolorów dla tej łodzi. Niech każdy wie kto na niej płynie.

Zagraj...


Statek i słońce

Ocena gry

Spójrz na ten piękny statek. Może wzbogacimy go o kilka nowych kolorów? Jesteś gotowy? W takim razie chwyć za któryś z kolorów znajdujących się po prawej stronie ekranu i pomaluj go jak tylko zechcesz.

Zagraj...


Szybka łódź

Ocena gry

Zaraz startują wyścigi, a łódź jeszcze nie gotowa. Szybciej pomóż mi i pomaluj ten statek jak najszybciej. Mamy mało czasu. Pamiętaj żeby pomalować wszystkie szczegóły. Niczego nie może zabraknąć.

Zagraj...


Ogromny statek

Ocena gry

Nasi przyjaciele ostatnio pomalowali swoje wszystkie łodzie. Postanowiłem że my też to zrobimy. Kupiłem kilka farb ale nie znam się na malowaniu. Ty na pewno wiesz jak to się robi. Pomóż mi i pomaluj naszą łódź na nowy piękny kolor.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Żaglówki, Jachty, Łódki, Statki Pirackie, Piraci

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522906 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506844 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 86627 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50116 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48857 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 47703 ocena: 10.00

Reklama

cookie