Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Jej Wysokość Zosia 7 kolorowanki

Jej Wysokość Zosia

Ocena gry

W szczególności dla dziewczyn czeka księżniczka z bajki Disneya Jej Wysokość Zosia. DO pokolorowania mamy właśnie małą księżniczkę jaką jest Zosia, po prawej stronie mamy kwadrat z którego masz możliwość wyboru określonego koloru do pomalowania. W górnym lewym rogu możemy wyłączyć lub włączyć muzykę podczas malowania obrazka.

Zagraj...


Księżniczka Jej Wysokość Zosia

Ocena gry

Tutaj będziecie mieli do pokolorowania wspaniałą postać księżniczki Zosi. Wystarczy wybrać jeden z wielu kolorów aby mieć możliwość cieszenia się podczas malowania wspaniałej zabaw

Zagraj...


Księżniczka z bajki Zosia

Ocena gry

Kolejna z serii ciekawa malowanka z Zosią księżniczką która to pochodzi z bajki Disneya. Została wyprodukowana przez Disney Television Animation i Disney Junior Original Productions. Bajka ta opowaida nam przygodę o małej księżniczce Zosi która wraz z mamą i ojczymem mieszka w zamku.

Zagraj...


Jej wysokość zosia była sobie księżniczka

Ocena gry

Kolejne Malowanki online dla dziewczynek w których pokolorujemy naszą księżniczkę Zosię. Wybieramy odpowiedni kolor z pomocą myszki i tym kolorem malujemy dany fragment kolorowanki jaki nas interesuje.

Zagraj...książę Janek

Ocena gry

Postacią na tym obrazku z bajki od Disneya czy też filmu animowanego jest sama postać księcia Janka. Po lewej stronie w kółkach znajdują się kolory to nimi możesz pokolorować postać tego chłopaka. Zachęcamy Was do zapoznania się także w innymi obrazkami na naszym serwisie.

Zagraj...


Jej Wysokość Zosia i pegaz

Ocena gry

uwielbia spędzać czas na stadninie koni nasza postać z bajki. Obrazek w szczególności polecany dla dziewczyn. Na tej właśnie stadninie ma swojego ulubionego konika jest nim pegaz. Zerknij na obrazek wybierz te kolory które tylko chcesz i pokoloruj je za darmo.

Zagraj...


Księżniczka Zosia dla dzieci

Ocena gry

Nowa kolorowanka która nie jest taka zwykła gdyż niektóre z elementów jak spadające gwiazdki są ruchome i bardzo ciekawe się to prezentuje jeżeli pokolorujemy obrazek. Oprócz tego kilka niespodzianek twórca tej gierki przygotowała dla Was.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Jej Wysokość Zosia

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 523062 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506979 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 87103 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50262 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 49052 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 48127 ocena: 10.00

Reklama

cookie