Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Liczby 59 kolorowanki

Liczenie do jednego

Ocena gry

W tej grze został przedstawiony obrazek z cyferką 1. Dla ułatwienia obok cyfry została umieszczona pięść z wystawionym jednym palcem. To na pewno pomoże szybciej nauczyć się liczyć każdemu przedszkolakowi. Gra polega na pokolorowaniu cyferki, tła oraz dłoni. Czas na super zabawę!

Zagraj...


Świecąca jedynka

Ocena gry

W tej grze możemy spotkać się z cyferką 1. Najczęściej oznacza ona coś dobrego, ponieważ każdy wie, że pierwsze miejsce jest najlepsze. Jednak może też oznaczać jedynkę w szkole, a to już nie jest takie dobre. Na szczęście w tej kolorowance musimy pomalować tylko tą cyferkę oraz gwiazdkę która się obok niej znajduje.

Zagraj...


Piesek i cyferka jeden

Ocena gry

Poznajcie psa Bobika, który uwielbia zawsze znajdować się wszędzie jako pierwszy. Tym razem także jako pierwszy dotarł do tej kolorowanki. Ponad to niesie on na plecach dużą cyfrę 1. Pokoloruj cały obrazek używając w tym celu najładniejszych kolorów dostępnych w tej grze. Powodzenia!

Zagraj...


Liczymy do jednego

Ocena gry

Czas poznać nową cyferkę. Będzie to cyfra 1. Na obrazku dla ułatwienia mamy narysowaną taką liczbę buziek, jaką oznacza cyfra jeden. Buźka jest uśmiechnięta zawsze w tedy kiedy dzieci uczą się czegoś nowego. Użyj przygotowanych w grze kolorów i pomaluj obrazek.

Zagraj...Jedyneczka

Ocena gry

Poznajcie jedyneczkę. Jest to cyferka, która swoim kształtem przypomina zwierzątko. Użyjcie swojej wyobraźni i zgadnijcie co to może być. Pokolorujcie cały obrazek. Czas na wspaniałą zabawę, dzięki której w końcu można się czegoś nowego nauczyć.

Zagraj...


Liczenie do dwóch

Ocena gry

W tej grze został przedstawiony obrazek z cyferką 2. Dla ułatwienia obok cyfry została umieszczona ręka z wystawionymi dwoma palcami. To na pewno pomoże szybciej nauczyć się liczyć każdemu dziecku. Gra polega na pokolorowaniu cyferki, tła oraz dłoni. Czas na super zabawę!

Zagraj...


Świecąca dwójka

Ocena gry

W tej grze możemy spotkać się z cyferką 2. Jest to magiczna cyferka, która spadła z nieba razem z gwiazdką. W tej kolorowance musimy pomalować tą cyferkę oraz gwiazdkę która się obok niej znajduje. Użyjmy w tym celu najładniejszych kolorów.

Zagraj...


Dwie myszki

Ocena gry

Poznajcie dwie myszki rozrabiary, które uwielbiają zawsze razem ze sobą psocić. Tym razem postanowiły, że wespną się na dużą cyfrę 2. Pokoloruj cały obrazek używając w tym celu najładniejszych kolorów dostępnych w tej grze, w której znajduje się tyle myszek ile oznacza cyfra. Powodzenia!

Zagraj...


Liczymy do dwóch

Ocena gry

Czas poznać nową cyferkę, którą tym razem będzie cyfra 2. Na obrazku dla ułatwienia mamy narysowaną taką liczbę buziek, jaką oznacza cyfra dwa. Użyj przygotowanych w grze kolorów i pomaluj obrazek składający się z cyfry, buziek, ramki i tła.

Zagraj...


Dwójeczka

Ocena gry

Poznajcie dwójeczkę. Jest to cyfra, która swoim kształtem przypomina zwierzątko. Tak, zgadliście to jest żuraw. Pokolorujcie cały obrazek. Czas na wspaniałą zabawę, dzięki której w końcu można się czegoś nowego nauczyć.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522597 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506593 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85587 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49841 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48559 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 46852 ocena: 10.00

Reklama

cookie