Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Litery I Cyfry 91 kolorowanki

Duże A

Ocena gry

W tej grze możecie poznać dużą literkę A. Składa się ona z trzech kresek, które tworzą jakby piramidę. Obok literek znajduje się miś, który umili wam kolorowanie literki A. Ta gra na pewno pomoże Wam łatwiej i milej uczyć się alfabetu. Miłej nauki poprzez zabawę!

Zagraj...


Duża i mała literka A

Ocena gry

Sprawdźcie się w tej grze i poznajcie nowe literki. Tym razem mamy do poznania małą i dużą literkę A. Duża literka A wygląda jak piramida, natomiast mała jak kółeczka z laseczką. Zagrajcie w tą super grę, która ułatwi Wam naukę w szkole. Zachęćcie przyjaciół do gry w alfabet. Waszym zadaniem będzie oczywiście pokolorowanie literek i tła.

Zagraj...


Duża literka B

Ocena gry

W tej grze możecie poznać dużą literkę B. Składa się ona z dwóch brzuszków oraz prostej kreski, która je łączy. Pokoloruj trzy literki B oraz tło na którym się znajdują. Ta gra na pewno pomoże Wam łatwiej i milej uczyć się alfabetu. Miłej nauki poprzez zabawę!

Zagraj...


Dwie literki B

Ocena gry

Sprawdźcie się w tej grze i poznajcie nowe literki. Tym razem mamy do poznania małą i dużą literkę B. Zagrajcie w tą super grę, która ułatwi Wam naukę w szkole. Zachęćcie przyjaciół do gry w alfabet. Obok literek znajduje się rybka, który umili wam kolorowanie literki B.

Zagraj...Mała literka b

Ocena gry

Pokoloruj małą literkę b. Jest to druga litera w alfabecie. Użyj w tym celu kawałków kolorowej kredy, która znajduje się obok obrazka. Dzięki tej grze poznasz kształt kolejnej literki, która umożliwi Ci w przyszłości naukę czytania. Miłej zabawy!

Zagraj...


Duża i mała literka B

Ocena gry

Sprawdźcie się w tej grze i poznajcie nowe literki. Tym razem mamy do poznania małą i dużą literkę B. Duża literka B wygląda jak dwa brzuszki, natomiast mała ma tylko jeden brzuszek . Zagrajcie w tą super grę, która ułatwi Wam naukę w szkole. Zachęćcie przyjaciół do gry w alfabet. Waszym zadaniem będzie oczywiście pokolorowanie literek i tła jakie znajduje się wokół literek.

Zagraj...


Duża literka C

Ocena gry

Sprawdź się w tej edukacyjnej grze i poznaj nową literkę. Tym razem będzie to duża literka C. Składa się ona z jednej kreski, która wygięta jest jakby w uśmiechniętą buzię. Ta gra na pewno pomoże Wam łatwiej i milej uczyć się alfabetu. Miłej nauki poprzez zabawę!

Zagraj...


Literka C i kurczak

Ocena gry

W tej grze możecie poznać dużą i małą literkę C. Obok literek znajduje się kurczaczek w skorupce, który umili wam kolorowanie literki A. Ta gra na pewno pomoże Wam łatwiej i milej uczyć się liter z alfabetu. Powodzenia!

Zagraj...


Mała literka c

Ocena gry

Pokoloruj cztery małe literki c. Ustawione są one w rzędzie po dwie w każdym. Ta gra z pewnością ułatwi Ci nauczenie się poszczególnych literek z alfabetu. Wykonaj swoje zadanie i pokoloruj obrazek.

Zagraj...


Duża i mała literka C

Ocena gry

Zagrajcie w tą nową grę i poznajcie różne literki. Tym razem mamy do poznania małą i dużą literkę C. Zachęćcie przyjaciół do gry w alfabet. Waszym zadaniem będzie pokolorowanie literek i tła na jakim się znajdują. Policz wszystkie literki.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522806 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506756 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 86233 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50019 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48736 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 47382 ocena: 10.00

Reklama

cookie