Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Małpy 7 kolorowanki

Małpka ze smoczkiem

Ocena gry

Czas poznać małpkę dzidziusia. Jest ona bardzo mała, dlatego jeszcze używa smoczka. W tej grze będziesz mieć do wykonania bardzo ciekawe zadanie. Z dostępnych kolorów wybieramy kilka i nimi malujemy obrazek. Wypróbuj różne kombinacje.

Zagraj...


Wesoła małpka

Ocena gry

Ta małpka jest bardzo wesoła, ponieważ już nie długo wybiera się do szkoły. Ma ona już kupione wszystkie potrzebne rzeczy. Teraz wystarczy tylko się spakować i gotowe! Pokoloruj małpkę. Miłej zabawy!

Zagraj...


Małpka i banan

Ocena gry

Każdy doskonale wie, że ulubionym przysmakiem małpek są banany. Na obrazku, który został dla Ciebie narysowany znajduje się bardzo głodna małpka, która właśnie znalazła banana. Jest on żółty i dojrzały.

Zagraj...


Małpi ratownik

Ocena gry

Tomek właśnie został ratownikiem wodnym. Będzie czuwał nad bezpieczeństwem wszystkich zwierząt wchodzących do wody. Tomek to dorosła małpka, która uwielbia swoją pracę. Pokoloruj go i wszystko co znajduje się na obrazku.

Zagraj...Skórka z banana

Ocena gry

Małpka uwielbia jeść banany. Jest jednak strasznym bałaganiarzem, ponieważ zawsze kiedy już to zrobi rzuca skórką z banan gdziekolwiek popadnie. Dzisiaj gdy chciała to zrobić, podrzuciła ją zbyt wysoko i spadła jej prosto na głowę. To dopiero nauczka!

Zagraj...


Silna małpa

Ocena gry

Ta małpa wie, że kiedy będzie dużo jadła będzie silna i zdrowa, dlatego wcina banany i od razu ćwiczy podnosząc bardzo ciężkie ciężarki. Jak widać małpka jest bardzo silna, ponieważ podnosi sztangę jedną ręką. Pokoloruj obrazek przedstawiający silną małpę.

Zagraj...


Rozmarzona małpka

Ocena gry

Czas przenieść się do krainy marzeń. Ta małpka już to zrobiła. Teraz marzy o wyspie bananów, na której miałaby ich zapas na całe życie. To byłby prawdziwy małpi raj. Wybierz jakieś kolory i pomaluj obrazek.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Małpy, Małpki

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522597 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506593 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85587 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49841 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48559 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 46852 ocena: 10.00

Reklama

cookie