Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Matematyczne 10 kolorowanki

Dziewięć piskląt

Ocena gry

Matematyczne zabawy dla niej i dla niego. Specjalnie dla Ciebie twórca tej gry zaprojektował cyfrę dziewięć do pomalowania i dodał obok niej taką samą liczbę pięknych kurczątek. Możesz nauczyć się dzięki temu liczyć. Na pewno znasz już wcześniejsze cyfry, a jeśli nie to szybko się z nimi zapoznaj. Miłej zabawy!

Zagraj...


Dziewięć minek

Ocena gry

Sprawdź czy pamiętasz jak wygląda cyfra dziewięć. Pokoloruj obrazek i zobacz jak będzie wyglądał na końcu Twoich starań. Obok cyfry dziewięć znajduje się kilka uśmiechniętych minek. Jeśli chcesz pokoloruj każdą minkę w innym kolorze.

Zagraj...


Robak z dziewiątki

Ocena gry

Zobacz jak łatwo można zrobić z nudnej cyferki super obrazek. Tym razem z dziewiątki zrobiono robaka. Ma on głowę, oczy i inne super elementy. Pokoloruj obrazek a będzie to super zabawa, podczas której nauczysz się nowej cyferki.

Zagraj...


Dziewięć motyli

Ocena gry

Matematyka to fajna sprawa. Na tym obrazku zostało narysowanych dziewięć motyli, po trzy w każdym rzędzie. Każdy z nich ma kilka super wzorów na skrzydłach, które są bardzo ładne dopiero gdy się je pokoloruje. Obok nich narysowana jest cyfra dziewięć.

Zagraj...Liczenie do dziesięciu

Ocena gry

W tej grze uczymy się liczyć. Na obrazku przedstawiona jest cyfra dziesięć, a obok niej dwie dłonie z pokazanymi wszystkimi palcami, które oznaczają dziesięć. Pokoloruj cały obrazek tylko najładniejszymi kolorami.

Zagraj...


Świecąca dziesiątka

Ocena gry

Sprawdź czy umiesz liczyć do dziesięciu. Pokoloruj cały obrazek na którym znajduje się liczba dziesięć oraz dwie gwiazdki które znajdują się koło niej. Liczbę dziesięć stanowią dwie cyfry jeden oraz zero. Wybierz najładniejsze kolory.

Zagraj...


Dziesięć ptaszków

Ocena gry

Na obrazku znajduje się liczba dziesięć a wokół niej dziesięć pięknych ptaszków. Dzięki tej grze możesz nauczyć się liczyć. Na pewno znasz już wcześniejsze cyfry, a jeśli nie to szybko się z nimi zapoznaj. Miłej zabawy!

Zagraj...


Dziesięć minek

Ocena gry

Na obrazku, w ładnej, prostokątnej ramce została narysowana liczba dziesięć, która składa się z dwóch cyfr. Dookoła ramki narysowane jest tyle samo uśmiechniętych buziek. Naszym zadaniem jest pokolorowanie całego obrazka oraz tła.

Zagraj...


Liczba dziesięć

Ocena gry

Ta liczba składa się z dwóch cyferek, które zostały wzbogacone o oczy, uśmiechy, nosy, uszy i wiele innych ciekawych elementów. Pokoloruj je swoimi ulubionymi kolorami i wydrukuj swój obrazek, klikając na ikonkę drukarki. Sterujemy za pomocą myszki.

Zagraj...


Dziesięć bączków

Ocena gry

Na obrazku narysowanych jest dziesięć bączków, które po zakręceniu przez długi czas obracają się wokół swojej osi. W każdym rzędzie znajduje się po pięć bączków. Pokoloruj je oraz liczbę dziesięć, która określa ile sztuk bączków jest na obrazku.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Matematyka, Matematyczne, Liczby, Cyferki, Cyfry

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522692 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506667 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85821 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49917 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48638 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 47102 ocena: 10.00

Reklama

cookie