Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Minionki Rozrabiają 6 kolorowanki

Minionki dla dzieci

Ocena gry

Małe żółte stworki po dość długim czasie zawitały na nasz serwis z darmowymi kolorowankami online. Od tej pory możecie wybierać jedną z wielu tematycznych kolorowanek z tymi bohaterami i po prostu je myszką malować.

Zagraj...


Minionek

Ocena gry

Jedna z postaci z tego filmu jest już gotowa do malowania. Trochę o fabule samego filmu którego to akcja toczy się w 1968 roku. Minionki nazywają się Stuart, Kevin oraz Bob, razem wyruszają w dość ciekawą i pełną niespodzianek podróż. W tej podróży docierają do samego Scarlett O\'Haracz, która jest bardzo zła. To właśnie ona przy pomocy swojego męża, który nazywa się Herb, chce przejąć władzę nad całym światem a Minionki będę musiały temu zaradzić.

Zagraj...


Minionki Rozrabiają

Ocena gry

Kolejny z Minionków do kolekcji. Są ich dwa rodzaj jedne mają jedną parę oczów , drugie natomiast posiadają tylko jedno środkowe oko. Zobacz jakie obrazki przygotowaliśmy na ten wakacyjny czas dla Was abyście się nie nudzili na naszym serwisie.

Zagraj...


Minionki obrazek

Ocena gry

Jeżeli tylko lubicie te żółte stworki to nie przestawajcie ich kolorować. Oczywiście możecie nadać im zupełnie inne kolory i sprawdzić jak będą się prezentować właśnie w nich. Tutaj się nie nudzimy tylko malujemy.

Zagraj...Zabawy z Minionkami

Ocena gry

Czekają na Was pełne humoru zabawy z Minionkami w roli głównej podczas kolorowania obrazków jakie Wam prezentujemy. Sporo ich jest dlatego macie możliwość wyboru tego który Wam się spodobał najlepiej na całym świecie.

Zagraj...


Żółte stworki z bajki

Ocena gry

Paczka tych żółtych i niezwykle sympatycznych stworków już na Ciebie czeka. W niektórych malowankach istnieje opcja drukowania obrazków i tak wtedy możecie pokolorowany obrazek Sobie na pamiątkę wydrukować lub powiesić go na ścianie.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Minionki Rozrabiają

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 523059 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506978 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 87094 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50260 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 49050 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 48125 ocena: 10.00

Reklama

cookie