Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Misie Z Serduszkiem 8 kolorowanki

Miś z kokardką

Ocena gry

Ten miś jest bardzo ładny. Jest najnowszą zabawką jaka pojawiła się w sklepach. Na szyi ma zawiązaną bardzo ładną, długą kokardkę. Miś ten zawsze się uśmiecha i do wszystkich macha łapką. Pokoloruj obrazek z tą piękną zabawką. Wybierz swoje ulubione kolory.

Zagraj...


Grzeczny miś

Ocena gry

Poznajcie misia Krzysia. Uwielbia on wszystkie dzieci i spędza z nimi cały wolny czas. Misio ten ma słodkie okrągłe oczy, małe puszyste uszy i okrągły brzuszek. Sprawdź jaki kolor będzie najlepiej pasował do tego grzecznego misia.

Zagraj...


Serduszkowy miś

Ocena gry

To jest piękny miś dziewczynka. Ma ona brzuch w kształcie serduszka, dlatego ma na imię Serduszko. Misia jest bardzo zdziwiona, że dzisiaj ją odwiedziłeś. Możesz zrobić jej niespodziankę i pokolorować ją na wymarzony kolor.

Zagraj...


Miś maskotka

Ocena gry

Każdy posiada swoją ulubioną zabawkę, a najwięcej dzieci ma swojego misia. Są to najfajniejsze zabawki, które można wykorzystywać jako przytulanki. Są bardzo miękkie i zawsze uśmiechnięte. Naszym zadaniem będzie zaprojektowanie swojego własnego misia.

Zagraj...Miś maskotka - Halloween

Ocena gry

Miś maskotka właśnie obchodzi swoje pierwsze Halloween. W tym celu kupił sobie dwa straszne, wampirze zęby. Kiedy tylko wyszedł on, żeby zebrać trochę słodyczy wszyscy zachwycili się jego strojem. Pokoloruj go i spraw, żeby jak najlepiej się prezentował podczas Halloween.

Zagraj...


Miś i lód

Ocena gry

Ten miś postanowił, że zrobi największego na świecie loda. Kiedy już udało mu się stworzyć taki pyszny smakołyk, okazało się, że jest on tak duży, że sięga do samych gwiazd. Pokoloruj tęczowego misia, jego deser i wszystkie gwiazdki.

Zagraj...


Niedźwiadek na poduszce

Ocena gry

Ten niedźwiadek jest bardzo słodki i uwielbia jeść dużo miodu i wylegiwać się na wygodnym miejscu. Teraz jest po smacznym obiedzie i szuka miejsca gdzie mógłby odpocząć. Właśnie znalazł piękną poduszkę w kropeczki i układa się na niej, żeby chwilkę pospać. Pokoloruj tą scenkę.

Zagraj...


Miś i koło ratunkowe

Ocena gry

Miś Lubiś postanowił, że w te wakacje wyjedzie nad morze. Kiedy już zrealizował swoje marzenie, postanowił, że pójdzie na plażę. Miś nie umie za dobrze pływać dlatego nim wszedł do wody, założył na siebie koło ratunkowe w kształcie węża. Miś jest bardzo odpowiedzialny. Pokoloruj ten obrazek.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Z Misiami, Misie z serduszkiem

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522399 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506470 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 84970 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49702 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48373 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 46166 ocena: 10.00

Reklama

cookie