Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Mrówki 12 kolorowanki

Kolorowanka mrówka

Ocena gry

Mrówka to mała istota lecz potrzebuje pomocy a mianowicie chcę abyśmy ją pokolorowali. Gdy już to uczynimy mamy możliwość drukowania.

Zagraj...


Co w trawie piszczy

Ocena gry

Jest to bajka o losach małej mrówki która żyje sobie w trawie . Mrówka jest bardzo mała ale na obrazku który jest do pokolorowania jest duża. Więc pokoloruj ją

Zagraj...


Dawno Temu w Trawie

Ocena gry

Do pokolorowania będziemy tutaj mieli kolorowankę z postaciami z bajki Disneya o nazwie Dawno temu w trawie. Film ten miał dość dawno temu premierę gdyż już w 1998 roku. Jednak cały cza jest on na topie. Bajka ta opowiada nam przygody mrówki o imieniu Flik, która chce pomóc swojej mrówczej rodzinie jednak doprowadza do zniszczenia zapasów na cały rok. Zachęcamy do oglądania aby dowiedzieć co się dalej wydarzy w tej bajce Dawno temu w trawie.

Zagraj...


Nauka latania

Ocena gry

Zobaczcie czy uda się lot tej małej mrówce, która postanowiła poczuć się jak ptak. Jako skrzydła przymocowała sobie do rąk dwa liście, które będą musiały utrzymać ją w powietrzy. Ciekawe czy uda jej się wykonać to zadanie.

Zagraj...Piankowa sztanga

Ocena gry

Ta mrówka sądzi że podnosi bardzo ciężką sztangę, jednak jest ona wykonana z wykałaczki i dwóch pysznych, słodkich pianek, które zjada gąsienica. Ciekawe czy mrówka zobaczy co dzieje się za jej plecami. Pokoloruj obrazek przedstawiający tą sytuację.

Zagraj...


Mrówka na wycieczce

Ocena gry

Mrówka Pit postanowiła wybrać się na wycieczkę do lasu. Spakowała w tym celu swój wielki plecak niezbędnymi rzeczami, zarzuciła go na plecy i wyruszyła w podróż. Sprawdź jak udała się wycieczka mrówki i pokoloruj ją i jej ekwipunek.

Zagraj...


Parasol z kwiatka

Ocena gry

Zobaczcie jakie pomysłowe bywają mrówki, zwłaszcza jeśli chodzi o miłość. Właśnie zaczyna padać a te dwie mrówki są na randce, dlatego Pan Mrówka postanowił, że zrobi z kwiatka parasol, aby jego ukochana nie zmokła. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Zakochane mrówki

Ocena gry

Zakochane mrówki znów powracają do was, tm razem w wersji do pomalowania. Znajdują się one w centralnej części obrazka, trzymają się za ręce i są bardzo szczęśliwi. Składają się oni z wielu elementów, dlatego ta gra jest dla cierpliwych dzieci.

Zagraj...


Królowa motyli

Ocena gry

Poznajcie królową motyli, jedyną taką w swoim rodzaju. Jest ona niesamowicie piękna i składa się z wielu kolorowych elementów. Naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka, na którym się znajduje wyłącznie najładniejszymi kolorami.

Zagraj...


Mrówka w cyrku

Ocena gry

Czy widzieliście kiedykolwiek mrówkę w cyrku? Zapewne nie, ponieważ jest bardzo mała. Na szczęście w świecie gier wszystko jest możliwe i tym razem będziecie mogli poznać prawdziwą cyrkową mrówkę. Pokolorujcie ją ładnymi kolorami.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 następna »

Zobacz kolorowanki:

Cyrk, Mrówki, Cyrkowe, Dawno temu w trawie

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522851 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506803 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 86432 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50073 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48790 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 47544 ocena: 10.00

Reklama

cookie