Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Numery 10 kolorowanki

Siódemeczka

Ocena gry

POznaj te numery. Ta siódemeczka uwielbia wszystkie dzieci. Skacze zawsze na jednej nóżce i jest bardzo szczęśliwa. Dzięki niej możemy nauczyć się nowej cyfry, która ułatwi nam naukę w szkole. Naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka.

Zagraj...


Siedem biedronek

Ocena gry

Pokoloruj obrazek, na którym zostało przedstawionych siedem bardzo malutkich biedronek. Spróbuj je policzyć a następnie zapamiętaj, jak wygląda cyfra, która oznacza ich ilość. Wykonaj to bardzo ciekawe zadanie a następnie przejdź do kolejnej cyfry, która jest wyższa niż siedem.

Zagraj...


Liczenie do ośmiu

Ocena gry

W tej grze narysowano obrazek z cyferką 8. Obok niej znajdują się dwie ręce na których jest pokazane tyle palców ile oznacza cyfra osiem. Taka gra pomoże w nauce skomplikowanych cyfr. Pokoloruj cały obrazek swoimi ulubionymi kolorami.

Zagraj...


Świecąca ósemka

Ocena gry

W tej grze została dla Ciebie narysowana cyfra osiem. Składa się ona z dwóch połączonych ze sobą kółeczek. Górne koło jest mniejsze natomiast dolne większe. Pokoloruj cały obrazek i poznaj nową cyfrę. Wszystkie kolory znajdują się po prawek stronie ekranu.

Zagraj...Osiem zwierząt

Ocena gry

W tej grze numery zostało przedstawionych osiem zwierzątek. Są tam kaczuszki oraz myszki. Wszystkie zostały ukryte między cyfrą, którą dzisiaj poznasz. Będzie to ósemka. Wybierz kilka kolorów i wypełnij nimi cały obrazek. Miłej zabawy!

Zagraj...


Liczymy do ośmiu

Ocena gry

Ta ósemka została zakopana przez kilka minek. Są one uśmiechnięte i w kształcie koła. Jeśli jesteś spostrzegawczy na pewno zauważysz między nimi cyfrę osiem, która także składa się z dwóch kółek. Powodzenia! Pokoloruj obrazek.

Zagraj...


Miś ósemka

Ocena gry

Ten miś to super zabawka. Jest on stworzony z dwóch kółek. Ma ładne oczka, uśmiech i bardo malutkie uszy. Dzięki takiemu porównaniu, na pewno już na zawsze zapamiętasz jak wygląda cyfra osiem. Wybierz najładniejsze kolory i wypełnij nimi cały obrazek.

Zagraj...


Osiem lodów

Ocena gry

W tej grze została przedstawiona cyfra osiem. Koło niej narysowano osiem lodów, które musimy pokolorować. Każdego z nich pokoloruj innym kolorem. Wybierz najładniejsze odcienie i gotowe. Nie zapomnij pokolorować tła.

Zagraj...


Liczenie do dziewięciu

Ocena gry

Przenieście się do gry, gdzie został przedstawiony obrazek z cyferką 9. Ta gra posłuży każdemu dziecku do nauczenia się cyfry 9. Pozna ono jak wygląda ta cyfra i ile palców ją symbolizuje. Każde dziecko na pewno rozwinie się z tą grą. Powodzenia!

Zagraj...


Świecąca dziewiątka

Ocena gry

Zobaczcie piękną dziewiątkę, która została narysowana specjalnie dla Was. Wygląda ona tak samo jak cyfra sześć jednak jest odwrócona do góry nogami. Waszym zadaniem będzie pokolorowanie cyfry oraz gwiazdy, która się przy niej znajduje.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Numery, Cyferki, Cyfry, Liczby

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522271 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506410 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 84674 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49613 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48242 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 45728 ocena: 10.00

Reklama

cookie