Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Owieczki 7 kolorowanki

Mała owca

Ocena gry

Każdy wie, że owieczki to bardzo przyjazne zwierzęta. Ponad to posiadają wspaniałe miękkie futro, które można im ścinać i robić z niego cudowne rzeczy. Takie jak: poduszka, koce i inne. Pokoloruj owieczkę.

Zagraj...


Kolorowa owca

Ocena gry

Wiecie na pewno, że owce najczęściej mają biały kolor. Występuje jednak jeszcze w czarnej i brązowej wersji. Jednak w tej grze możesz stworzyć owce o takim kolorze jaki tylko sobie wymarzysz. Powodzenia.

Zagraj...


Ogolona owca

Ocena gry

Na obrazku została przedstawiona już po części wygolona owca. Jej futro jest wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Na szczęście tym zwierzętom bardzo szybko odrasta futro i na pewno długo nie będą bez futerka. Pokoloruj obrazek.

Zagraj...


Owca i kwiatek

Ocena gry

Ta owca zje wszystko co znajdzie na swojej drodze. Teraz kiedy została wyprowadzona przez pasterza na łąkę zauważyła kwiatka i zaczęła go jeść. Jednak ten kwiatek wcale nie jest dobry i nie smakuje zwierzątku.

Zagraj...Skacząca owca

Ocena gry

Owca Bolek jest prawdziwym sportowcem. Aby sprawdzić w jak dobrej jest formie postanowiła poskakać przez przeszkody. Jej przyjaciele zrobili dla niej tor z płotkami, które musiała przeskakiwać. Na szczęście udało jej się przeskoczyć wszystkie płotki i dobiec do mety.

Zagraj...


Śpiąca owca

Ocena gry

Ta owca była tak zmęczona swoją pracą, że aż usnęła na stojąco. Teraz ma zamknięte oczy i nie wie co się dzieje dookoła niej. Pokoloruj obrazek przedstawiający tą scenkę i zobacz jaki wyjdzie na koniec Twoich starań.

Zagraj...


Liczenie owiec

Ocena gry

Mówi się, że jeśli nie można zasnąć liczy się owce. Jest to tak nudzące zajęcie, że oczy same od razu zamykają się i fakt że nie można było zasnąć staje się historią. Pokoloruj jedną z owieczek, którą ktoś sobie wyobraził i ją liczył aby zasnąć.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Owieczki, Owce

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522399 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506470 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 84970 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49702 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48372 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 46166 ocena: 10.00

Reklama

cookie