Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Pingwiny Z Madagaskaru 9 kolorowanki

Kolorowanka Pingwin

Ocena gry

Tym razem Pingwin znalazł się w obiektywie naszej gry. Będziemy go kolorować. Mamy do wyboru wiele kolorów i odcieni. Powodzenia!

Zagraj...


Rodzian pingwinów

Ocena gry

Ta rodzina pingwinów jest bardzo smutna ponieważ brak jej kolorów. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazka tak by pryskał energią. Wybierze odpowiednie kolory.

Zagraj...


Madagaskar

Ocena gry

\"Madagaskar\" jest to bajka o przygodach króla Juliana i jego przyjaciołach pingwinach. Twoim zadaniem jest pomalowanie tych wszystkich bohaterów

Zagraj...


Tupot małych stóp

Ocena gry

jest to bajka o przygodach małego pingwinka. Nasz mały bohater mieszka na Antarktydzie. Jest tam bardzo zimno. Pomaluj go tak aby przez chwilę zrobiło mu się ciepło

Zagraj...Penguins of Madagascar

Ocena gry

Pingwiny z Madagaskaru już na Ciebie czekają w kolorowankach gotowe aby nadać im ciekawych i niepowatzralnych kolorów. Wszystko tutaj zależy od Ciebie i wyboru jakiego dokonasz z pewnością będzie on perfekcyjny.

Zagraj...


Pingwiny na sankach

Ocena gry

Rodzeństwo pingwinów postanowiło wybrać się na sanki, ponieważ mają ferie zimowe i nie muszą iść do szkoły. Ubrali oni więc czapki, szaliki i ruszyli do zabawy. Ustawili się na górce i odepchnęli. Teraz zjeżdżają z górki w dół na swoich ulubionych sankach. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Obiad pingwina

Ocena gry

Zobaczcie co przygotuje na obiad nasz ulubiony pingwin Pok. Na pewno będą to smakowite ryby. Ciekawe co z nich przygotuje. Może będzie to smażona ryba a może zupa rybna? Pokoloruj pingwina i ryby.

Zagraj...


Spacer pingwinów

Ocena gry

Pingwiny postanowiły wybrać się na spacer. Poszedł na niego tata pingwin i jego mały synek. Tata będzie chciał go nauczyć łowić ryby, które później będą stanowiły pokarm dla jego rodziny. Zobacz co wyjdzie z tej lekcji. Wybierz ładne kolory i pomaluj obrazek.

Zagraj...


Pingwin na rybach

Ocena gry

Pingwin Tuk postanowił się wybrać na ryby. Ma trochę wolnego czasu więc będzie mógł się zrelaksować. Wyciął on już dziurę w lodzie i zarzucił swoją ulubioną wędkę. Teraz czeka, aż jakaś rybka podpłynie i złapie się na haczyk. Pokoloruj obrazek z tą scenką.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Pingwiny z Madagaskaru

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522906 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506844 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 86627 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50116 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48857 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 47703 ocena: 10.00

Reklama

cookie