Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Pociągi 15 kolorowanki

Ciuchcia

Ocena gry

Widziałeś kiedyś ciuchcię? jak nie to masz teraz możliwość. Niestety jest ona cała biała. Nasze zadanie będzie polegało na kolorowaniu jej.

Zagraj...


Pociąg

Ocena gry

Pokoloruj pociąg na wiele rożnych kolorów, tak aby każdy z wagonów różnił się od siebie. Kolory znajdują się pod obrazkiem. Obrazek możesz sobie wydrukować

Zagraj...


Ciuchcia Thomas

Ocena gry

Pokoloruj małą ciuchcię o imieniu Thomas. Postaraj się użyj dużej ilości kolorów tak aby stała się piękna i kolorowa. Kolory znajdują się pod obrazkiem

Zagraj...


Pociąg

Ocena gry

Lokomotywa jest dla Ciebie. Pokoloruj pociąg który jest na naszej kolorowance. Pobaw się kolorami, tak aby choć trochę był podobny do pociągu z obrazka pomocniczego. Użyj dużej ilości kolorów

Zagraj...Lokomotywa Tomek

Ocena gry

Poznajmy Tomka lokomotywę, który zajmuje się przewozem towarów. Postać ta pochodzi z bajki, która jest na pewno wszystkim znana. Ma ona wielu przyjaciół, którzy również jak ona są pojazdami. Tomek jak zwykle rozpoczyna swoją pracę jak tylko pojawią się pierwsze promienie słońca. Pokolorujmy obrazek przedstawiający ciuchcię o imieniu Tomek.

Zagraj...


Pociąg z twarzą

Ocena gry

Pobudź swoją kreatywność! Użyj kolorów dostępnych w grze aby pomalować ten pociąg. Nie zapomnij pomalować wszystkich szczegółów takich jak para wydobywająca się z komina i wielu innych.

Zagraj...


Pociąg z towarem

Ocena gry

Ciuchcia już czeka. Ten olbrzymi pociąg przewozi codziennie ogromne ilości towarów z całego świata. Postaraj się udowodnić że jego dzień nie musi być czarno biały i pomaluj go na swoje ulubione kolory.

Zagraj...


Odnowiony pociąg

Ocena gry

Michał postanowił odnowić swój stary pociąg ale w tej sprawie tylko ty możesz mu pomóc. Skorzystaj z palety kolorów po prawej stronie ekranu i odmaluj ten pojazd aby wyglądał jak najlepiej.

Zagraj...


Pociąg Tomek

Ocena gry

Pociąg Tomek potrzebuje pilnie twojej pomocy ! Przy jednej z jego wypraw wjechał w mąkę i stracił swoje wszystkie kolory. Odmaluj go korzystając z farb dostępnych w grze.

Zagraj...


Stary pociąg

Ocena gry

Ten stary pociąg zbyt długo stał samotny na deszczu i stracił swoją piękną farbę. Daj z siebie wszystko aby ten pojazd wrócił ponownie na tory. Skorzystaj z barw dostępnych po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 następna »

Zobacz kolorowanki:

Pociągi, Ciuchcia, Lokomotywa

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522692 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506667 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85821 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49917 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48638 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 47102 ocena: 10.00

Reklama

cookie