Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Pomidory 7 kolorowanki

Pomidor w spódnicy

Ocena gry

Pani Pomidor uwielbia się stroić, dlatego możemy ją dzisiaj spotkać w jej ulubionej spódnicy i butach. Pani Pomidor właśnie się zastanawia w co będzie mogła się ubrać na jutrzejszą zabawę. Pokolorujmy jej strój a może właśnie jego wybierze na tą uroczystość. Użyjmy najładniejszych kolorów.

Zagraj...


Uśmiechnięty pomidor

Ocena gry

Ten pomidor jest zawsze uśmiechnięty. Ma okrągłe oczy i okrągłą czerwoną buzię. Pokolorujmy go używając do tego farbek i wirtualnego pędzla. Zdecyduj jakie tło zrobić koło tego uśmiechniętego warzywka. Jeśli chcesz wydrukuj swój obrazek i pochwal się nim znajomym.

Zagraj...


Dojrzały pomidor

Ocena gry

Ten pomidor został zasadzony na wiosnę, a teraz gdy nadeszła jesień można było go już zerwać. Ma on soczysto czerwony kolor. Na pewno jest bardzo pyszny. Wystarczy, że weźmiemy do ręki kolory i pomalujemy obrazek przedstawiający to warzywo.

Zagraj...


Pomidor i liść

Ocena gry

Ten pomidor został zerwany razem z liściem. Nie wiadomo czy już dojrzał, dlatego o tym musisz zdecydować sam. Jeśli pokolorujesz go na zielono będzie nie dojrzały, jeśli na pomarańczowo wówczas będzie tylko trochę dojrzały a jeśli wybierzesz czerwony kolor pomidor dojrzeje. Pomaluj także liście i tło.

Zagraj...Dwa pomidory

Ocena gry

Te dwa pomidory to bardzo ciekawe warzywa. Rosną one w ziemi, przez parę miesięcy, potem łodyga pokrywa się liśćmi i kwiatami, które kiedy zostaną zapylone przez pszczoły przekształcają się w dorodne pomidory, które rosną a następnie dojrzewają. Pokoloruj te warzywa.

Zagraj...


Zgniłe pomidory

Ocena gry

Te pomidory miały zostać przeznaczone na sprzedaż, jednak nikt ich nie kupił i zgniły. Teraz są pomarszczone i brązowe. Trzeba będzie więc je wyrzucić i zerwać nowe warzywa. Pokoloruj obrazek przedstawiający zepsute warzywa.

Zagraj...


Pomidory na gałązce

Ocena gry

Te pomidory jeszcze nie dojrzały, dlatego na razie na pewno nie będą zrywane. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie tych warzyw odpowiednimi kolorami. Musimy pamiętać, że każdy pomidor wygląda trochę inaczej dlatego możemy wybierać różne odcienie kolorów.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Pomidory

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522693 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506669 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85827 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49919 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48639 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 47105 ocena: 10.00

Reklama

cookie