Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Psi Patrol 7 kolorowanki

Psi Patrol dla dzieci

Ocena gry

Kolejna seria ze świetnymi obrazkami dla najmłodszych. Poznamy bohaterów obecnie na czasie bajki o nazwie Psi Patrol, zachęcamy Was serdecznie do oglądania odcinków z tymi bohaterami i malowania obrazków, których trochę przygotowaliśmy właśnie dla Was.

Zagraj...


Marshall z Psiego Patrolu

Ocena gry

jeden z głównych bohaterów tej wspaniałej bajki już na Was czeka aby ktoś z Was go pokolorował. Oryginalna nazwa to PAW Patro możemy go w Polsce oglądać na kanale Nickelodeon Productions także jeżeli nie mieliście okazji się z nim zapoznać to gorąco Was do tego zachęcamy.

Zagraj...


Psi Patrol z bajki obrazek

Ocena gry

Bohaterowie jacy występują w tej bajce to między innymi: Ryder, Marshall, Chase, Rubble, Skye, Rocky, Zuma, kapitan Turbot oraz Katie. Większość nich zawitała na nasz serwis kolorowankionline.pl i czekają na kogoś z Was.

Zagraj...


PAW Patrol

Ocena gry

teraz trochę o samej fabule tego serialu animowanego dla najmłodszych. Opowiada nam historię 7 szczeniąt Marshalla, Rubble\'a, Chase\'a, Rocky\'ego, Zumy ,Skye i Everest to właśnie te pieski wraz z 10 letnim chłopcem o imieniu Ryder ratują ludzi jak i też wyruszają na ratunek dla tych osób czy zwierząt, które potrzebują pomocy.

Zagraj...Rocky z psiego Patrolu

Ocena gry

Kolejny ze szczeniaków tak jak obiecaliśmy trafił do naszego serwisu. Teraz już bez problemu macie możliwość kolorowanie tego ciekawego i fajnego bohatera. Oczywiście nadajcie mu jakieś swoje własne kolory i zobaczcie jak on się w nich prezentuje.

Zagraj...


Rubble z bajki

Ocena gry

Zobaczcie tego szczeniaka. On już na Ciebie czeka także kto z Was lubi pieski to bardzo fajnie gdyż jeden z nich nie może się doczekać aby ktoś z Was wybrał kilka kolorów i to właśnie nimi nadał mu ciekawy kolor.

Zagraj...


Ryder i Chase z Psi Patrol

Ocena gry

To już dwoch ostatnich bohaterów z tej bajki jacy zawitali na naszą stronkę gdzie oferujemy Wam już ponad 1500 wspaniałych kolorowanek online. Wszystkie oczywiście zupełnie za darmo dla dziewczyn i chłopców. Wybieraj co chcesz. Życzymy miłej zabawy dla Ciebie.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Psi Patrol

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 523010 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506936 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 86937 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50209 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48985 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 47975 ocena: 10.00

Reklama

cookie