Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Pszczółki 7 kolorowanki

Chińska pszczółka

Ocena gry

Od razu widać skąd przywędrowała do nas ta słodka pszczółka. Ma ona skośne oczy dla tego wiadomo, że jest z kraju azjatyckiego. Dokładnie pochodzi ona z Chin. Ma ona inne kolory niż pszczoły, które my znamy, dlatego możesz ją pokolorować tak jak tylko zechcesz.

Zagraj...


Pszczółka na stokrotce

Ocena gry

Ta pszczółka bardzo długo leciała i postanowiła, że odpocznie na kwiatku, którym okazała się stokrotka. Wybierz ładne kolory i pomaluj cały obrazek razem z otaczającym go tłem. Powodzenia! Użyj w tym celu wszystkich kolorów, jakie dostępne są w przygotowanej dla Ciebie grze.

Zagraj...


Pszczółka i rządło

Ocena gry

Ta pszczółka bardzo nie uważnie latała po łące i kiedy przelatywała nad kwiatkami zahaczyła swoim żądłem o kwiatek a ono się złamało. Teraz trzeba jakoś pocieszyć pszczółkę i pomalować ją różnymi kolorami.

Zagraj...


Zdziwiona pszczółka

Ocena gry

Ta pszczółka ciągle się obija, dlatego kiedy poszła do pracy i zauważyła ile miodu zbierają do ula inne pszczółki w jej wieku, bardzo się z tego faktu zdziwiła. Teraz jest jej wstyd i w pocie czoła zbiera miód z wszystkich kwiatków. To dobra nauczka dla pszczółki.

Zagraj...Pszczółka i tulipany

Ocena gry

Ta pszczółka jest bardzo pracowita. Każdego dnia rano wyrusza na łąkę lub do ogrodów i zbiera nektar z kwiatów. Dzisiaj wyruszyła do ogródka pałacowego i zauważyła piękne tulipany. Podfrunęła do nich i zaczęła zbierać nektar. Pomóż jej w tym zadaniu kolorując obrazek.

Zagraj...


Pszczółka i miód

Ocena gry

Ta pszczółka jest najbardziej pracowita z całego ula. Jednak dzisiaj zebrała trochę za dużo miodu i podczas drogi powrotnej do domu ze zmęczenia zaczęła rozlewać miód. Miejmy nadzieję, że wyleje się jak najmniej tego pysznego smakołyka. Wybierz swoje ulubione kolory farbek i pomaluj cały obrazek wirtualnym pędzlem.

Zagraj...


Latający Gucio

Ocena gry

Na pewno wiesz kto to jest pszczółka Gucio. Pochodzi on ze znanej bajki Pszczółka Maja. Teraz mamy możliwość pomalowania go samemu. Sprawdź jakie kolory dla Ciebie przygotowaliśmy i przenieś je za pomocą myszki na puste, białe pola.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Pszczoły, Pszczółka Maja, Pszczółki

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522692 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506667 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85821 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49917 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48638 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 47102 ocena: 10.00

Reklama

cookie