Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Puchacz 7 kolorowanki

Mądra sowa

Ocena gry

Sowy nie mogą w nocy spać, więc siedzą w swoich domkach na gałęziach drzew i czytają wiele książek, są z tego powodu bardzo mądre. Ta sowa jest najmądrzejsza na świecie ponieważ udało jej się przeczytać wszystkie książki, jakie tylko istnieją. Pokoloruj tą wirtualną kolorowankę.

Zagraj...


Zdziwiona sowa

Ocena gry

Ta sowa jest bardzo zdziwiona, ponieważ nikt jej dzisiaj nie odwiedził. Na szczęście Ty tu przybyłeś i możesz się z nią pobawić. Pokoloruj tą zdziwioną sowę jakimiś fajnymi kolorami, dostępnymi po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Dziwna sowa

Ocena gry

Ta sowa jest bardzo dziwna, ponieważ jej mama była sową, natomiast tata orłem. Wyszła z nich ciekawa mieszanka, dlatego ptak z tej kolorowanki stał się bardzo popularny. Teraz pozuje Ci w locie, żebyś mógł ją pokolorować.

Zagraj...


Sowa okejka

Ocena gry

Ta sowa ma na imię Okejka, ponieważ ciągle pokazuje kciuka w górę. Jest to jej ulubiony gest, który oznacza same dobre rzeczy. Teraz możesz ją pokolorować jakimiś ładnymi farbkami dostępnymi w tej grze.

Zagraj...Napuszona sowa

Ocena gry

Ta sowa ma bardzo dużo puszystych piór, dlatego ciągle wygląda jakby była napuszona. Jest to zasługa mikstury, którą robi z liści z różnych drzew i krzewów. Wszyscy podziwiają jej piękne upierzenie. Zdecyduj tylko jaki będzie miało kolor.

Zagraj...


Zarozumiała sowa

Ocena gry

Ta sowa jest bardzo zarozumiała. Wydaje jej się, że pozjadała wszystkie rozumy. Ale na pewno ktoś nie długo jej utrze nosa. Wybierz jakieś śmieszne kolory i pomaluj tego zarozumialca. Może w tedy sowa stanie się bardziej miła.

Zagraj...


Sowa profesor

Ocena gry

Ta sowa właśnie została profesorem. Została również nagrodzona, ponieważ miała najlepsze stopnie ze wszystkich uczniów. Teraz sowa świętuje swój sukces we wspaniałej todze - ubraniu odświętnym. Pokoloruj sowę i jej ubranie.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Puchacz, Sowy

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522692 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506667 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85821 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49917 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48638 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 47102 ocena: 10.00

Reklama

cookie