Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Rekiny 7 kolorowanki

Groźny rekin

Ocena gry

Ten rekin sieje postrach w całym morzu. Pływa całymi dniami po dnie i poluje na mniejsze i słabsze ryby. Wszystkie inne rybki schowały się do swoich domów kiedy tylko go zauważyły i teraz rekin został sam i czeka na kogoś kto go pomaluje.

Zagraj...


Rekin Żarłacz

Ocena gry

Czy słyszałeś o istnieniu rekina pod nazwą Żarłacz Biały? Jest to jeden z najgroźniejszych rekinów jakie istnieją. Twoim zadaniem będzie pokolorowanie tego strasznego rekina. Wybierz najładniejsze kolory.

Zagraj...


Przyjazny rekin

Ocena gry

Rzadko się zdarza żeby istniał rekin, który jest przyjazny dla innych stworzeń. Ten rekin o imieniu Arek, który jest bohaterem naszej malowanki jest bardzo miły i uprzejmy. W związku z tym możemy dla niego zrobić dobry uczynek i pokolorować go jakimiś ładnymi kolorami.

Zagraj...


Rekin i krab

Ocena gry

Ten rekin obiecał małemu krabowi że pomoże mu wydostać się z bardzo głębokiej wody. Krab zapuścił się zbyt daleko od brzegu i kiedy chciał wrócić okazało się, że nie ma na tyle sił. Na szczęście ten silny rekin na pewno wyciągnie go na brzeg.

Zagraj...Zęby rekina

Ocena gry

Rekin który został przedstawiony na tej kolorowance uwielbia chwalić się swoimi białymi zębami. Zawsze więc kiedy widzi kogoś w pobliżu szeroko się przez nie uśmiecha. Zobacz czy uda Ci się pokolorować tą wielką rybę. Powodzenia!

Zagraj...


Szybki rekin

Ocena gry

Ten rekin nie tylko jest duży ale i szybki. Z tego powodu postanowił zgłosić się do konkursu, podczas którego wyłoni się najszybszą rybę w morzu. Jeśli pomalujesz go na jakieś wyścigowe barwy na pewno będzie się ładnie prezentował podczas zawodów.

Zagraj...


Dwukolorowy rekin

Ocena gry

Zobacz czy uda Ci się pokolorować tego rekina. Ma on kilka plamek w różnym kolorze. Użyj do jego pokolorowania najładniejszych farbek. Pomaluj jego płetwy, zęby i tło.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Rekiny

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522399 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506470 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 84970 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49702 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48373 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 46166 ocena: 10.00

Reklama

cookie