Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Słoniki 7 kolorowanki

Słoń i kosz owoców

Ocena gry

Ten słoń uwielbia zajadać się pysznymi egzotycznymi owocami. Jest to jego ulubiony przysmak. Z tego powodu jego przyjaciele przygotowali dla niego niespodziankę i zebrali dla niego trochę winogron, bananów i jabłek. Pokoloruj ten obrazek używając do tego wirtualnych farbek.

Zagraj...


Słoń w cyrku

Ocena gry

Zobacz zwierzęta cyrkowe. Ten słoń dostał pracę w cyrku. Teraz musi pokazać czy się do niej nadaje, dlatego właściciel cyrku kazał mu zrobić kilka sztuczek. Słoń przebrał się w swój strój sceniczny i zrobił popisowy numer. Ciekawe czy spodobał się właścicielowi cyrku.

Zagraj...


Słoń na podeście

Ocena gry

Ten słoń chciał dostać pracę w cyrku, jednak kiedy wszedł na podest, żeby spróbować wykonać jakąś śmieszną i atrakcyjną sztuczkę, okazało się, że ma lęk wysokości i boi się zejść. Pokoloruj obrazek przedstawiający tego strachliwego słonika.

Zagraj...


Tańczący słoń

Ocena gry

Zobacz jaki tancerz odwiedza Cię dzisiaj w tej niesamowitej kolorowance. Jest to dorosły słoń, który ćwiczy swój układ taneczny. Pozwól mu skupić się na próbie, a Ty używając kolorów przygotuj go na występ. Miłej zabawy!

Zagraj...Słoń i woda

Ocena gry

Ten Słoń doskonale wie jak używać swojej trąby. Nie tylko pomaga on sobie nią jeść, ale i również potrafi się nią wspaniale bawić. Teraz kiedy podszedł pod wodopój postanowił, nabrać wodę do trący i wypuścić ją w postaci fontanny. To świetny pomysł!

Zagraj...


Słoń z kwiatkiem

Ocena gry

ŁaŁ! Ten słoń jest na prawdę niesamowicie słodki. Właśnie przyszedł do nas z kwiaciarni i na przywitanie zdobył dla nas bardzo pięknego kwiatka. Ma on bardzo długą trąbę, dużą głowę i zdobione nogi. Pokoloruj wszystkie elementy które zostały umieszczone na obrazku.

Zagraj...


Kąpiel słonia

Ocena gry

Jeśli jeszcze nie wiesz jak wygląda kąpiel słonia, to jest to wspaniała okazja, żebyś się o tym przekonał kochany graczu. Otwórz tą kolorowankę i zobacz jak słoń kąpie się używając do tego swojej trąby, którą nabiera wodę i spłukuje z siebie pianę.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Cyrkowe, Słonie, Cyrk, Słoniki

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522597 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506593 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85587 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49841 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48559 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 46852 ocena: 10.00

Reklama

cookie