Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Truskawki 7 kolorowanki

Truskawka żartowniś

Ocena gry

Ta gruszka to żartowniś, grubasek. Uwielbia wszystkich nabierać oraz opowiadać dowcipy. Wszystkie owoce uwielbiają tą truskawkę. Dzisiaj to Ty się z nią możesz spotkać. Pokoloruj ją jakimiś ładnymi kolorami. Może będzie czerwona, różowa a może jeszcze zielona? Powodzenia!

Zagraj...


Truskawka w trójkąty

Ocena gry

Większość truskawek posiada na sobie biało kremowe plamki. Jednak ta truskawka jest wyjątkowa i zamiast nich jest pokryta różnokolorowymi trójkątami. Ciekawe jak truskawka będzie wyglądała kiedy już ją pomalujesz wirtualnymi farbkami? Wykorzystaj do tego jak największą ilość kolorów.

Zagraj...


Trzy truskawki

Ocena gry

Te trzy truskawki bardzo długo dojrzewały a teraz są najładniejsze z całych zbiorów. Na pewno są słodkie i dojrzałe. Dodatkowo całe pokryte są białymi serduszkami. To sprawia, że wyglądają naprawdę uroczo. Czas je pokolorować!

Zagraj...


Wesoła truskawka

Ocena gry

Zobaczcie co to znaczy być wesołym. Ta truskawka nie potrafi przestać się śmiać, dlatego wszyscy którzy znajdą się w jej pobliżu także są weseli. Teraz jeszcze tylko przydałoby się ją troszkę pomalować, żeby mogła zachwycić nie tylko swoim dobrym humorem ale i także wyglądem.

Zagraj...Truskawka z szypułką

Ocena gry

Ta truskawka została zerwana dzisiaj rano z pola rolnika. To od Ciebie zależy czy będzie ona niedojrzała, wówczas będzie miała kolor zielony, trochę dojrzała- blado różowa, czy dojrzała -czerwona. Nie zapomnij pokolorować szypułki i tła, które ją otacza.

Zagraj...


Niekształtna truskawka

Ocena gry

Ta truskawka została zgnieciona podczas zbiorów i teraz nie wygląda za dobrze. Na pewno nikt już jej nie zje, jednak dzięki temu możemy ją pokolorować na jakiś ciekawy kolor. Pamiętajmy o pokolorowaniu tła i kropelek rosy, które znajdują się na truskawce.

Zagraj...


Dwie truskawki

Ocena gry

Te truskawki są nie rozłączne dlatego nawet kiedy chodzi o ich pomalowanie, musimy pokolorować obydwie. Możliwe, że są to truskawki bliźniaki albo jakaś zakochana para. To od nas zależy jakie kolory wybierzemy. Jeśli pokolorujemy truskawki jednakowo będą bliźniakami, a jeśli nie to zakochaną parą. Miłej Zabawy!

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Truskawki

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522693 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506669 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85827 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49919 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48639 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 47105 ocena: 10.00

Reklama

cookie