Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Tygrysy 6 kolorowanki

Krzyś Tygrys

Ocena gry

Krzyś Tygrys jest bardzo wesoły, ponieważ po raz pierwszy może udać się na wycieczkę. Chce on zwiedzić całą pustynię. Zabrał on już najważniejsze rzeczy do swojego plecaka i może ruszać w podróż. Pokoloruj Tygryska Krzysia.

Zagraj...


Głodny tygrys

Ocena gry

Tygrys ten jest bardzo głodny i chce coś przekąsić, dlatego bardzo szeroko otwiera usta i chce coś zjeść. Kiedy tylko to robi ma tak dużą głowę, że reszta jego ciała wydaje się być bardzo mała. Weź w rękę wirtualny pędzel i pokoloruj ten obrazek.

Zagraj...


Śpiący tygrys

Ocena gry

Ten tygrys jest bardzo wielki, dlatego potrzebuje bardzo dużo jeść. Kiedy już to zrobi od razu chce mu się spać, a już najbardziej kiedy jest południe i słońce jest najgorętsze. Tygrys właśnie się położył na piasku i zasnął, dlatego śmiało możesz go pomalować.

Zagraj...


Tygrys i blok

Ocena gry

Tygrysy lubią rysować tak jak wszystkie dzieci. Jednak, żeby to robić potrzebują bloku i kredek. Na szczęście Ty możesz malować różne rysunki na komputerze, grając w gry malowanki. Wykorzystujesz w tym celu jedynie myszkę. Stwórz swoje własne arcydzieło.

Zagraj...Tygrys piłkarz

Ocena gry

Nie tylko ludzie mają swoje sporty, podczas których mogą się pobawić czy wygrać jakąś super nagrodę. Tygrysy także mają swoje zawody. Tym razem tygrysy będą grały w piłkę nożną. Na obrazku przedstawiony jest jeden z tygrysich zawodników. Pokoloruj obrazek.

Zagraj...


Rozanielony tygrysek

Ocena gry

Ten tygrysek jest jeszcze bardzo malutki. Śpi więc jeszcze w dzień. Tygrysek właśnie wstał i jeszcze nie do końca się wybudził. Ma rozanieloną minę i bardzo ładnie z nią wygląda. Możesz pokolorować tego zwierzaka posługując się farbkami, które zostały przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Piłka Nożna, Piłkarskie, Tygrysy

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522597 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506593 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85587 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49841 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48559 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 46852 ocena: 10.00

Reklama

cookie