Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Węże 7 kolorowanki

Wąż wystawia język

Ocena gry

Ten wąż nie jest zbyt grzeczny, ponieważ wystawia nam język. Musimy mu powiedzieć, że nie wolno tak robić. Nim jednak to zrobimy pokolorujmy niegrzecznego węża jakimiś wybranymi kolorami z palety dostępnej po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Wąż w okularach

Ocena gry

Ten wąż to staruszek, który jeszcze do nie dawna bardzo źle widział. Na szczęście posłuchał rad przyjaciół i wybrał się do okulisty, który zbadał jego oczy i zalecił chodzenie w okularach. Od tego czasu wąż doskonale widzi i jest szczęśliwy.

Zagraj...


Wąż magik

Ocena gry

Poznajcie węża magika. Jest on bardzo znany z wspaniałych sztuczek. Zawsze wyciąga coś ciekawego ze swojego magicznego kapelusza. Czasami są to króliki, czasami gołębie a innym razem monety. Ciekawe co dziś wyczaruje wąż magik.

Zagraj...


Wąż na gałęzi

Ocena gry

Wąż oplótł się na gałęzi i się wygrzewa. Jest upalny dzień a leżakowanie w ten sposób to dla niego sama przyjemność. Dzięki temu jest wysoko i wszystko widzi, a kiedy zajdzie potrzeba będzie mógł szybko ukryć się między liśćmi na drzewie.

Zagraj...Hipnoza węża

Ocena gry

Ten wąż musiał zostać zahipnotyzowany, ponieważ widać to po jego zakręconych oczach. Ciekawe kto się ośmielił mu to zrobić. Na szczęście gdy tylko go pomalujemy czar pryśnie i wąż odzyska wolność.

Zagraj...


Uśmiech węża

Ocena gry

Wąż Artur ma bardzo piękny, biały uśmiech. Uwielbia więc chwalić się nim, szeroko się uśmiechając. Na naszym obrazku został on właśnie tak przedstawiony, a Twoim zadaniem będzie pokolorowanie go dostępnymi odcieniami różnych kolorów.

Zagraj...


Występ węża

Ocena gry

Ten wąż często występuje na ulicy ze swoim hipnotyzerem. Ten gra na flecie a wąż zwinięty wykonuje swój popisowy taniec. Dzięki temu zyskują oni sławę i pieniądze. Pokoloruj obrazek wybierając tylko najładniejsze kolory dla węża, którymi mógłby oczarować publiczność.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Węże

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522271 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506410 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 84674 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49613 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48242 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 45725 ocena: 10.00

Reklama

cookie