Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Wiśnie 7 kolorowanki

Trzy wiśnie

Ocena gry

Zobacz jak pięknie wyglądają dojrzałe wiśnie. Na tym obrazku narysowane są trzy wiśnie, które urosły na jednej gałązce. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie ich najładniejszymi kolorami. Pamiętajmy, żeby pomalować tło i liście.

Zagraj...


Pan i Pani Wiśnia

Ocena gry

Ta zakochana para to wisienki, które urosły na jednym drzewie i teraz postanowiły, że zostaną ze sobą na całe życie. Pani Wiśnia jest prosta do rozpoznania ponieważ ma piękne długie i zakręcone rzęsy. Pokolorujmy obrazek dostępnymi farbkami. Miłej zabawy!

Zagraj...


Dojrzałe wiśnie

Ocena gry

Te wiśnie mają w sobie mnóstwo soku i ciężką pestkę, dlatego już ledwie wiszą na gałęzi. Jeszcze trochę i spadną albo zje je jakiś ptak. Pokolorujmy je więc, tak aby wyglądały na dojrzałe a może ktoś je zerwie.

Zagraj...


Wiśniowe kolczyki

Ocena gry

Kiedy na jednej gałązce urosną dwie wiśnie, można się nimi pobawić i zawiesić na ucho udając, że są to kolczyki. To ładna dekoracja, która na pewno sprawdzi się podczas zabawy w ogrodzie. Pokolorujmy te fajne owoce.

Zagraj...Wiśnie olbrzymy

Ocena gry

Te wiśnie to olbrzymy. Rosły tak długo, że teraz są większe od człowieka. Jedną z nich mogłoby się najeść sto osób. W takim razie musimy je ładnie pokolorować, żeby wyglądały apetycznie i ktoś się na nie skusił.

Zagraj...


Wiśniowy raj

Ocena gry

Chyba większość osób lubi wiśnie. Można z nich przygotować pyszny kompot, dżem, marmoladę, ciasto lub zjeść samą, prosto z drzewa. Wiśnie to bardzo smaczne owoce. Dzisiaj trafiliśmy do wiśniowego raju, gdzie będziemy mogli pokolorować najpiękniejszą wiśnię na świecie.

Zagraj...


Dwie wiśnie i liście

Ocena gry

W tej kolorowance będzie czekało Cię dużo pracy, ponieważ jest ona bardzo dokładna i ma wiele pojedynczych elementów do pokolorowania. Najwięcej pracy będzie wymagało pokolorowanie liści w których jest wiele blaszek je przedzielających.Wykonaj to zadanie najszybciej jak potrafisz.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Wiśienki, Wiśnie, Czereśnie

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522693 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506669 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85827 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49919 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48639 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 47105 ocena: 10.00

Reklama

cookie