Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Wieloryby 6 kolorowanki

Mały wieloryb

Ocena gry

Ten wieloryb jest jeszcze bardzo mały. Już nie długo będzie musiał pójść do wielorybiej szkoły. Na razie jednak ma czas na beztroską zabawę i cały czas pływa po Oceanie wypuszczając w górę strumień wody. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Wieloryb Najka

Ocena gry

Ten wieloryb ma na imię Najka, ponieważ ma płetwę w kształcie znaczka znanej firmy. Jest on bardzo wysportowanym wielorybem i wygrywa wszystkie wyścigi w pływaniu na czas, nurkowaniu, wypuszczaniu wody w powietrze i wiele innych. Pomaluj Najkę!

Zagraj...


Wieloryb na lądzie

Ocena gry

Ten wieloryb jest magiczny i może nie tylko pływać w wodzie ale i chodzić po lądzie. Pokoloruj tego wspaniałego wieloryba i zobacz jaki wyjdzie na koniec Twoich starań. Jeśli chcesz wydrukuj swoją kolorowankę i pochwal się nią znajomym.

Zagraj...


Wielorybia przygoda

Ocena gry

Ten wieloryb uwielbia dbać o swoje zęby, dlatego zawsze kiedy tylko może uśmiecha się szeroko przez zęby. Są one bardzo białe i lśniące. Teraz możesz pomalować wieloryba według barw jakie posiada w prawdziwym życiu. Ma on ciemno szary kolor. Powodzenia!

Zagraj...Wieloryb Balbina

Ocena gry

Wieloryb o imieniu Balbina jest bardzo ładna. Niedługo będzie musiała założyć rodzinę, dlatego musi znaleźć wieloryba w którym się zakocha. W tym celu wybrała się w podróż dookoła świata morskimi szlakami. Pomaluj tą odważną Balbinę.

Zagraj...


Ukochany Balbiny

Ocena gry

Pamiętacie kolorowankę, w której poznaliście Balbinę, która w poszukiwaniu miłości wyruszyła w podróż morskimi szlakami dookoła świata? W tej grze poznamy ukochanego Balbiny, który bardzo pragnie znaleźć miłość swojego życia i wyrusza w taką samą podróż jak Balbina. Ciekawe czy uda im się ze sobą spotkać. Sterowanie myszką.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Wieloryby

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522399 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506470 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 84970 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49701 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48372 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 46165 ocena: 10.00

Reklama

cookie