Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Winogrona 7 kolorowanki

Wesoły winogron

Ocena gry

Ten winogron jest już dojrzały. Ma bardzo gęstą kiść, na której znajduję się mnóstwo kuleczek owocowych. Z tego powodu jest bardzo szczęśliwy. Jeśli winogron dalej będzie taki ładny to na pewno uda mu się wygrać w konkursie piękności dla owoców.

Zagraj...


Pulchny winogron

Ocena gry

Ten winogron jest pulchny, ma pełne policzki i kształty. To sprawia, że jest on bardzo ładny i uroczy. Wszyscy go uwielbiają, dlatego jest on bardzo wesoły. Naszym zadaniem w tej grze będzie pokolorowanie tego obrazka.

Zagraj...


Prawdziwy winogron

Ocena gry

Ten winogron jest odwzorowaniem prawdziwego owocu. Wygląda tak jak ten który możemy spotkać w ogrodzie czy w sklepie. Pokoloruj wszystkie kuleczki, liść, gałązkę i tło na tym obrazku.

Zagraj...


Mały winogron

Ocena gry

Ten winogron jest bardzo mały. Na razie na swojej kiści posiada tylko kilka kuleczek. Są one jednak już bardzo słodkie, dlatego śmiało można je zjeść. Mają piękny fioletowy kolor. Ma on też dużo zielonych liści, które niestety uschły i mają brązowy kolor. Pokoloruj obrazek.

Zagraj...Kiść winogrona

Ocena gry

Ta kiść rośnie na winogronie, który pnie się po całym płocie w starym domku babci. Jest już stary jednak wszyscy go uwielbiają, ponieważ jest bardzo słodki. To kwestia tego jak babcia go pielęgnuje. Pokoloruj cały obrazek, tak aby nie zostało na nim ani jedno białe pole.

Zagraj...


Szeroki uśmiech

Ocena gry

Fioletowy winogron ma szeroki uśmiech. Żaden inny winogron nie ma tak szerokiego uśmiechu. Ponad to ma on zdrowe i białe zęby, o które zawsze dba. Pomaluj oczy, uśmiech i ciało winogronu, a także jego włosy.

Zagraj...


Winogrono i króliczek

Ocena gry

Ktoś na tym obrazku ma ochotę na pyszne i słodkie winogrono. Jest to mały, brązowy króliczek z różowym brzuszkiem. Winogrono jest jego ulubionym owocem, dlatego na jego widok cieknie mu ślinka. Pokoloruj króliczka, tacę oraz owoce, które się na niej znajdują.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Winogrona

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522806 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506756 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 86233 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50019 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48736 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 47382 ocena: 10.00

Reklama

cookie