Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Zamki 8 kolorowanki

Zamek królewny kolorowanka

Ocena gry

Pomaluj obrazki przedstawiające sekwencje z baśni o królewnie zgodnie ze swoim wyobrażeniem. Postaraj się, aby wyszedł Ci naprawdę piękny obrazek!

Zagraj...


Kolorowanka zamek

Ocena gry

Ten zamek składa się w wielu elementów więc będziemy musieli włożyć dużo pracy by go pokolorować. Wybieramy kolory z palety i naciskamy na odpowiedni element.

Zagraj...


Zamek

Ocena gry

Kolorowanka to bardzo łatwe i przyjemne gry dla każdego. W tej będziemy kolorować zamek. Spraw by osoby które tam mieszkają były zadowolone.

Zagraj...


Zabawy z zamkiem

Ocena gry

Do pokolorowania będziemy w tej grze mieli średniowieczną budowlę jaką jest zamek. Zobacz na obrazku jak wygląda pokolorowany i możesz się na nim wzorować lub też pomalować go w zupełnie innym kolorze. Sprawdź sam i to przetestuj.

Zagraj...Zamek obronny

Ocena gry

Takie zamki w szczególności służyły do obrony mieszkał w nich król wraz z królową. Często też taki zamek był ogrodzony fosą w której to płynęła woda. Było tylko jedno wejście. Tak zwany most zwodzony który mógł być podnoszony w razie ataku nieprzyjacielskiego.

Zagraj...


Zamek na wesoło

Ocena gry

Czeka na Was zamek wraz z rycerzem, który jest w niego wkomponowany. Ciekawa i zarazem wesoła malowanka już jest do Waszej dyspozycji. Zarówno dla chłopców jak i też dla dziewczyn i oczywiście dla najmłodszych osób które odwiedzają nasz serwis z gierkami.

Zagraj...


Wielki zamek króla

Ocena gry

Zobaczyć możesz i pokolorować ta wielką budowlę. Całkiem sporo kolorów znajdziecie pod obrazkiem. To właśnie z nich będziemy wybierali te które nas interesują i którymi chcemy pomalować właśnie ten obrazek.

Zagraj...


Zamek ogrodzony fosą

Ocena gry

Na obrazku widzimy w okół zamku wodę. Płynie ona dookoła niego i ma za zadanie chronić zamek przed wrogami, którzy chcą go zdobyć. To z pewnością utrudnia zdobycie takiego zamku.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Zamki

Popularne gry

 • Zamki
 • Księżniczka z bajki Barbie

  Księżniczka z bajki Barbie

  Oglądana: 8157 ocena: 0.00

 • Twierdza średniowieczna

  Twierdza średniowieczna

  Oglądana: 1252 ocena: 0.00

 • Zamek ogrodzony fosą

  Zamek ogrodzony fosą

  Oglądana: 1240 ocena: 0.00

 • Wielki zamek króla

  Wielki zamek króla

  Oglądana: 988 ocena: 0.00

 • Zamek obronny

  Zamek obronny

  Oglądana: 978 ocena: 0.00

 • Zabawy z zamkiem

  Zabawy z zamkiem

  Oglądana: 912 ocena: 0.00

Reklama

cookie