Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Zaplątani 5 kolorowanki

Roszpunka dla dziewczyn

Ocena gry

Czeka na Was 6 obrazków do pokolorowania. Poznamy postacie z baki dla dzieci Braci Grimm. Opowiada ona historię małżeństwa, które mieszkało obok czarownicy o imieniu Gotel. Żona chciała z tego ogrodu roślinę roszpunkę. Mąż ją zerwał jednak został przyłapany przez czarownicę i musiał jej obiecać, że odda jej swoje przyszłe dziecko. Była to dziewczynka Roszpunka. Została ona przez czarownicę uwięzieni. Trafił do niej książę. Czarownica przeniosła do pustelni księżniczkę. Książę trafił do wierzy z której skoczył przekuwając oczy. Trafił do pustelni dzięki śpiewu Roszpunki. Potem trafili do królestwa i żyli szczęśliwie.

Zagraj...


Zaplątani dla dziewczyn

Ocena gry

Księżniczka Roszpunka widnieje na tym obrazku. Ty możesz dzięki kolorom nadać jej wspaniałe kolory które będą zależeć wyłącznie od Ciebie. Zachęcamy Was gorąco do tego aby bawić się w ciekawy i kreatywny sposób.

Zagraj...


Zaplątani dla dzieci

Ocena gry

Główni bohaterowie jacy występują w tej bajce od Disneya to Flynn Rider (Julian Szczerbiec), Roszpunka, Matka Gertruda, Maximus, Pascal, Bracia Karczybykowie oraz Król i królowa, pomaluj ich w tej i kolejnych przygotowanych dla Ciebie obrazkach.

Zagraj...


Zaplątani księżniczka Roszpunka

Ocena gry

Poznaj ciekawą historie pary która odmieniała swoje życie raz na zawsze zobacz jak ona wygląda i w jaki sposób może się zmienić oczywiście wszystko dzięki Tobie i magicznym kolorom jakie dla Was ta malowanka przygotowała.

Zagraj...Księżniczka z bajki Zaplątani

Ocena gry

Ta księżniczka z tej bajki dla dziewczyn ale nie tylko to Roszpunka. Przepiękny obrazek z tą postacią już na Ciebie czeka po jego lewej stronie znajdziemy kwadraciki z podstawowymi kolorami, więcej na polu gdzie możemy sami wybrany kolor stworzyć i nim malować.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Zobacz kolorowanki:

Księżniczka Roszpunka, Zaplątani

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522959 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506903 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 86795 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50160 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48920 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 47836 ocena: 10.00

Reklama

cookie