Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Zawody Ludzi 14 kolorowanki

Kolorowanka Pani doktor

Ocena gry

Do pomalowania mamy malowankę na której znajdziemy Pani doktor. Lekarz jest bardzo ważną osobą gdyż to ona leczy chorych ludzi lub też do niej idziemy gdy jesteśmy przeziębieni. Fajna i prosta malowanka dla wszystkich dzieci już czeka. Chwytajcie za myszkę i malujcie.

Zagraj...


Lekarka dla dzieci

Ocena gry

Jest to lekarska która bada dzieci. Jej specjalność to pediatra. Jeżeli jakieś dziecko jest chore to właśnie do niej się udajemy aby nas zbadała i osłuchała. Ona też decyduje jak będziemy się leczyć i jakie leki przyjmować.

Zagraj...


Fotograf

Ocena gry

Są osoby które zajmują się zawodowo robieniem zdjęć. Są to różnego rodzaju zdjęcia, możemy fotografować obiekty, jedzenie czy też robić różnego rodzaju sesje ślubne czy też dziecka lub ważnych uroczystości. Taka osoba także ma możliwość nagrywania filmów.

Zagraj...


Budowlaniec

Ocena gry

Poznamy tym razem kolejny zawód. Taką osobę najczęściej możemy spotkać na budowie to właśnie tam zajmuje się planowaniem różnych rzeczy i nadzorowaniem ludzi którzy tam pracują jak murach, pomocnik czy też spawacz, dekarz i inne osoby pracujące na budowie. Na niego spoczywa bardzo duża odpowiedzialność.

Zagraj...Policjant

Ocena gry

Czeka na nas w tej kolorowance Pani policjant. Mają oni wiele zadań do wykonania na przykład jeżeli zepsuje się sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu to kierują ruchem, również też jeżeli są jakieś utrudnienia na drodze. Dbają o nasze bezpieczeństwo, patrolują ulice i łapią złodziei.

Zagraj...


Chirurg

Ocena gry

Zabawa z chirurgiem czeka na Was. Tym razem jest to dziewczyna która w szpitalu ma bardzo ważne zadanie gdyż zajmuje się ratowaniem ludzi. Przeprowadza mniej i bardziej skomplikowane operacje które ratują ludzie życie. Spada na nią wielka odpowiedzialność.

Zagraj...


Ratownik wodny

Ocena gry

Ratownicy wodni to tak zwany WOPR. W Polsce występują jeszcze ratownicy górscy czyli TOPR oraz ratownicy medyczni jakich możemy spotkać w karetkach pogotowia mknących ulicami do chorego lub też osób które uczestniczyły w wypadkach drogowych.

Zagraj...


Malowanka z policjantem

Ocena gry

Kolejna malowanka na naszej stronie z obrazkami online dla dzieci gdzie do pokolorowania mamy policjanta. Wcześniej mieliśmy policjantkę, możesz porównać ich stroje i zobaczyć czym się różnią.

Zagraj...


Murarz

Ocena gry

Nowe zawody ludzi czekają. Na budowie zawsze należy na głowie nosić kask. Chroni on nas przed uderzeniem różnych przedmiotów które mogą spaść lub też możemy się w coś uderzyć. Tutaj widzimy jak murarz niesie konstrukcje stalowe które będzie używał do budowania.

Zagraj...


Piekarz cukiernik

Ocena gry

Właśnie dzięki temu zawodowi mamy w domu chleb czy też bułki. Kiedy my w nocy smacznie śpimy piekarz w nocy piecze chleb w piekarni abyśmy mieli rano smaczny chlebek. On także robi pączki i różnego rodzaju placki i ciasta czyli jest także cukiernikiem.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Zawody Ludzi
 • Strażak

  Strażak

  Oglądana: 1352 ocena: 0.00

 • Lekarka dla dzieci

  Lekarka dla dzieci

  Oglądana: 1055 ocena: 0.00

 • Ślimak

  Ślimak

  Oglądana: 926 ocena: 0.00

 • Ratownik wodny

  Ratownik wodny

  Oglądana: 894 ocena: 0.00

 • Chirurg

  Chirurg

  Oglądana: 758 ocena: 0.00

 • Fryzjer

  Fryzjer

  Oglądana: 755 ocena: 0.00

Reklama

cookie