Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Barbie 13 gier

Barbie i piesek

Ocena gry

Ta kolorowanka z pewnością spodoba się wszystkim dziewczynom. Znajduje się na niej piękna Barbie która leży na dywanie razem ze swoim ukochanym i bardzo słodkim pieskiem. Barbie uczesana jest w kucyka, a na sobie ma bluzkę w modne paski. Piesek także jest ubrany w koszulkę. Nie zapomnijcie pokolorować spodenek Barbie, jej butów oraz drobnych elementów zawieszonych na piesku. Powodzenia!

Zagraj...


Barbie wybiera się na plażę

Ocena gry

Barbie to najbardziej sławna lalka na świecie. Jest ona bardzo zgrabna, ma długie blond włosy i wspaniały charakter. Tym razem jedna z laleczek postanowiła, że wybierze się na plażę, aby poszukać tam pracy jako ratowniczka wodna. Barbie kupiła już w tym celu potrzebne rzeczy, które powiesiła na stojącym wieszaku. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazka z Barbie.

Zagraj...


Lalka Barbie pozuje

Ocena gry

Spójrzcie na tą lalkę Barbie, która postanowiła zapozować do obrazu, pewnego znanego malarza. Wybrała ona swoją najlepszą pozę, wyćwiczoną przed lustrem i stała tak w niej dopóki malarz nie dokończył swojego dzieła. Jednak jest to na razie tylko szkic ołówkiem, więc naszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazu, według uznania najładniejszymi kolorami dostępnymi w grze.

Zagraj...


Barbie i pieski

Ocena gry

Poznajcie dwie księżniczki Barbie oraz ich pupili, którymi są dwa słodkie i puszyste pieski. Każdy z nich uwielbia zabawę i świeże powietrze. Te dwie księżniczki zostały namalowane na płótnie wraz ze swoimi pieskami. Są one ubrane w długie, falbaniaste suknie oraz cudowne diademy. Pokoloruj ten obraz i pochwal się nim znajomym.

Zagraj...Barbie u stylistki

Ocena gry

Barbie postanowiła wybrać się do stylistki. Usiadła na krześle a jej przyjaciółka stylistka zaczęła układać jej włosy. Wzięła suszarkę aby dokończyć swoje dzieło. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazka z Barbie w salonie piękności.

Zagraj...


Barbie i Ken w tańcu

Ocena gry

Ken zaprosił swoją ukochaną Barbie na wspaniały bal. Barbie ubrała więc swoją najpiękniejszą suknię i poszła tam razem z Kenem. Teraz naszym zadaniem jest pokolorowanie całego obrazka z najpiękniejszą parą na świecie.

Zagraj...


Barbie i koala

Ocena gry

Barbie kocha zwierzęta, dlatego postanowiła wybrać się do ZOO aby tam podjąć pracę jako wolontariuszka. Na tej fotografii została przedstawiona z misiem koalą na rękach. Pokoloruj cały obrazek i zobacz jak będzie wyglądał na końcu Twoich starań.

Zagraj...


Barbie piosenkarka

Ocena gry

Barbie od dawna marzyła, że jak będzie dorosła to zostanie piosenkarką. Teraz marzenia Barbie mogą się spełnić. Właśnie organizowany jest nie daleko niej konkurs na najlepszą piosenkarkę amatorkę. Więc Barbie może pokazać co potrafi. Trzeba tylko najpierw przygotować Barbie na tą okoliczność.

Zagraj...


Barbie na Safari

Ocena gry

Barbie to znakomita podróżniczka. Zwiedziła ona już mnóstwo miejsc, a teraz postanowiła, że wybierz się w podróż na Safari. Wymaga to wielu przygotować, będzie tam na prawdę gorąco i niebezpiecznie. Dookoła pustynia i dzikie zwierzęta. Wyrusz razem z Barbie w tą niesamowitą podróż.

Zagraj...


Bajeczna księżniczka

Ocena gry

W tej grze będziemy kolorować przepiękną księżniczkę. Na boku znajdują się kolory które możemy wybrać do kolorowania. Postaraj się jak najbardziej.

Zagraj...


Księżniczka z bajki Barbie

Ocena gry

Ta księżniczka jest na tle zamku. Naszym zadaniem będzie pomalowanie jej jak i tła. Mamy do wyboru wiele kolorów więc na pewno nam nie braknie.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Barbie
 • Barbie wybiera się na plażę

  Barbie wybiera się na plażę

  Oglądana: 16226 ocena: 0.00

 • Barbie i piesek

  Barbie i piesek

  Oglądana: 14299 ocena: 10.00

 • Lalka Barbie pozuje

  Lalka Barbie pozuje

  Oglądana: 14151 ocena: 0.00

 • Barbie i pieski

  Barbie i pieski

  Oglądana: 14069 ocena: 0.00

 • Bajeczna księżniczka

  Bajeczna księżniczka

  Oglądana: 9803 ocena: 0.00

 • Księżniczka z bajki Barbie

  Księżniczka z bajki Barbie

  Oglądana: 8159 ocena: 0.00

Reklama

cookie