Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Z Filmów » Batman 9 gier

Batman w pelerynie

Ocena gry

Pokoloruj obrazek przedstawiający Batmana w jego ulubionym stroju. Jak pamiętasz ma on strój składający się z samych czarnych elementów. Na głowie nosi maskę i zawsze posiada przy sobie jakąś ciekawą broń. Pokoloruj obrazek przedstawiający tego superbohatera.

Zagraj...


Spiderman i Batman

Ocena gry

Odwieczna wojna trwa cały czas. W tej kolorowance musimy wybrać który z bohaterów jest fajniejszy. Czy będzie to Batman czy może Spiderman? Zacznij malować obrazek od swojego ulubionego bohatera. Na pewno pamiętasz jak wyglądają ich stroje i jakie mają kolory.

Zagraj...


Batman i Batmobile

Ocena gry

Batman posiada swój ulubiony samochód, którym zawsze i wszędzie się porusza. Jest to czarny Batmobile. W tej grze na obrazku masz do pokolorowania właśnie ten pojazd, Batmana i miasto, które widać w tle. Wybieraj odpowiednie kolory przygotowane przez twórcę gry.

Zagraj...


Batman różne pozy

Ocena gry

Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie sześć różnych obrazków przedstawiających Batmana w różnych bohaterskich pozach. Możesz wybrać najlepszy obrazek lub pokolorować wszystkie. Obrazki wybieramy klikając na nie. Następnie kolorujemy je klikając na kolor a następnie na białe pole.

Zagraj...Batman i Robin

Ocena gry

Pokoloruj obrazek przedstawiający Batmana i Robina. Wykorzystaj wszystkie dostępne kolory. Jeśli chcesz pokolorować obrazek jeszcze raz kliknij na napis Reset. Kiedy skończysz kliknij na napis Next i podaj swoje imię.

Zagraj...


Robin z Batmana

Ocena gry

Robin to pomocnik Batmana. Możemy go znaleźć zarówno w filmach, bajkach jak i super komiksach do czytania. Wybierz jakiś kolor i klikając na białe pole za pomocą myszki pokoloruj dany element kolorowanki.

Zagraj...


Batman

Ocena gry

Pomaluj jednego z wielu superbohaterów. Tym razem jest to Batman. Jego kombinezon powinien mieć ciemne kolory ponieważ pracuje on tylko w nocy

Zagraj...


Batman

Ocena gry

Batman to postać bajki. Ma on zazwyczaj strój w jednym kolorze. Czy pamiętasz jaki. Pokoloruj do tak by wyglądał fantastycznie.

Zagraj...


Batman

Ocena gry

Na obrazku widnieje postać batmana. Pomaluj go tak aby wyglądał jak najlepiej. Powodzenia!

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Batman
 • Batman

  Batman

  Oglądana: 1525 ocena: 0.00

 • Spiderman i Batman

  Spiderman i Batman

  Oglądana: 1300 ocena: 8.00

 • Batman w pelerynie

  Batman w pelerynie

  Oglądana: 1271 ocena: 0.00

 • Batman

  Batman

  Oglądana: 1072 ocena: 0.00

 • Batman

  Batman

  Oglądana: 977 ocena: 0.00

 • Batman i Batmobile

  Batman i Batmobile

  Oglądana: 852 ocena: 0.00

Reklama

cookie