Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Świąteczne » Boże Narodzenie 40 gier

Ciekawski renifer

Ocena gry

Cóż to za ciekawski renifer? Jest dosłownie wszędzie gdzie tylko coś się dzieje. Tym razem też nie mogło go zabraknąć ponieważ właśnie rozpocząłeś z nim grę. Pokoloruj naszego ciekawskiego bohatera w zabawny sposób i na koniec oceń swoje arcydzieło.

Zagraj...


Prawdziwy renifer

Ocena gry

Renifery uwielbiają zimę, ponieważ pochodzą z zimnych obszarów świata i mają bardzo grube i ciepłe futro, które chroni je przed utratą ciepła. Pokoloruj całego renifera, jego oczy, ciało, rogi i inne elementy razem z tłem.

Zagraj...


Futerkowy renifer

Ocena gry

Tego renifera nie wstanie jest się nie pamiętać, ponieważ jest na prawdę bardzo ładny. Jego charakterystyczną cechą jest to, że posiada dużo bardzo miękkiego i puszystego futerka. Ma go na brzuchu, ogonie i łapach. Pomaluj tego puszystego renifera.

Zagraj...


Biegnący renifer

Ocena gry

Ten renifer ma na imię Bruno i postanowił, że poćwiczy swoją kondycję nim nadejdzie zima i Święty Mikołaj będzie potrzebował jego pomocy w dostarczaniu prezentów do grzecznych dzieci. Renifer w tym celu postanowił, że codziennie będzie biegał. Pokoloruj obrazek przedstawiający biegnącego i zmęczonego renifera.

Zagraj...Kolorowa choinka

Ocena gry

Na pewno każdy z was ubierał świąteczną choinkę. Można zawieszać na nią bombki, łańcuchy, gwiazdki, dzwoneczki, światełka, koraliki, figurki i inne super elementy, które zostały przez nas zrobione lub kupione. Pokoloruj choinkę, tak jak sobie wymarzysz.

Zagraj...


Wesoły Święty Mikołaj

Ocena gry

Każde dziecko czeka na przyjście Świętego Mikołaja, który wszystkim grzecznym dzieciom przynosi raz w roku prezenty. Ma zawsze czerwony strój, długą, białą brodę i worek na plecach, w którym znajdują się upominki. Pokoloruj obrazek z Mikołajem.

Zagraj...


Choinka dekorowanie

Ocena gry

Przed Wami jest jak sami widzicie czarno biała choinka na obrazku. Zmienicie ją aby była kolorowa i fantastyczna. Dużo nie musicie zrobić oprócz tego, że nadamy jej jakieś ciekawe kolory. To z pewnością odmieni ten obrazek. Już niebawem mikołaj Wam przyniesie prezenty pod choinkę.

Zagraj...


Prezenty Świąteczne

Ocena gry

Kolejna związana z Bożym Narodzeniem malowanka online dla dzieci. Widzimy na obrazku dwa elfy i mnóstwo popakowanych prezentów dla dzieci. Nie jest to trudny obrazek. Chwytajcie za myszkę, wybierajcie kolory i bawcie się doskonale.

Zagraj...


Świąteczna choinka

Ocena gry

Pokoloruj świąteczna choinkę. Pobaw się kolorami które znajdują się koło obrazka. Postaraj się użyć jak najwięcej kolorów. Tak aby świąteczne drzewko wyglądało pięknie i kolorowo

Zagraj...


Mikołaj

Ocena gry

Pokoloruj Świętego Mikołaja który znajduje się na naszej kolorowance. Postaraj się użyć jak najwięcej kolorów, Tak aby nasz Mikołaj ładnie wyglądał

Zagraj...


Śnieżynka

Ocena gry

Pokoloruj małą śnieżynkę lecącą z nieba. Postaraj się użyć jak najwięcej kolorów tak aby nasza śnieżynka stała się piękna i kolorowa

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Boże Narodzenie
 • Choinka dekorowanie

  Choinka dekorowanie

  Oglądana: 11801 ocena: 0.00

 • Świąteczna choinka

  Świąteczna choinka

  Oglądana: 7675 ocena: 0.00

 • Mikołaj

  Mikołaj

  Oglądana: 6940 ocena: 10.00

 • Kolorowa choinka

  Kolorowa choinka

  Oglądana: 5878 ocena: 0.00

 • Wesoły Święty Mikołaj

  Wesoły Święty Mikołaj

  Oglądana: 5532 ocena: 0.00

 • Prezenty Świąteczne

  Prezenty Świąteczne

  Oglądana: 5493 ocena: 0.00

Reklama

cookie