Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Bratz 21 gier

Dziewczyny Bratz

Ocena gry

Czy znasz te cztery dziewczyny Bratz? To one są najsłynniejszymi lalkami zaraz po lalce Barbie. Pokoloruj wszystkie cztery lalki innymi kolorami. Wybierz kolory z palety znajdującej się pod dziewczynami i stwórz swoje własne postacie!

Zagraj...


Bratz w stroju kąpielowym

Ocena gry

Na tym obrazku została przedstawiona Bratz w stroju kąpielowym. Celem tej gry jest wypełnienie wszystkich białych pól, najładniejszymi kolorami. Bratz z pewnością zaraz pójdzie na basen, żeby popływać. Miłej zabawy!

Zagraj...


Cheerleader Bratz

Ocena gry

Jedna z naszych ulubionych lalek Bratz jest od dzisiaj cheerleaderką. Jej zadaniem jest nauczenie się układu tanecznego który zostanie zaprezentowany na meczu, natomiast naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka przedstawiającego tą scenkę.

Zagraj...


Przyjaciółki Bratz

Ocena gry

Te dwie przyjaciółki czekają na to, żebyś je pomalowała. Są to piękne lalki występujące w bajce Bratz. Jeśli znasz ich wygląd z bajki możesz je pokolorować tak samo, jeśli nie to stwórz swoją własną lalkę.

Zagraj...Dziewczyna Bratz

Ocena gry

Zobacz czy uda Ci się odgadnąć jak ma na imię bohaterka naszej dzisiejszej gry. Dla ułatwienia podpowiemy Ci że pochodzi ona z bajki Bratz, która opowiada o czterech przyjaciółkach, które postanowiły wydać swoje czasopismo o modzie.

Zagraj...


Bratz na wybiegu

Ocena gry

Kultowe postacie z bajki Bratz już na Ciebie czekają w kolorowance online. Tym razem do pokolorowania mamy dwie przyjaciółki. Możemy wybierać dowolne kolory, a kiedy już skończymy nasz obrazek w tedy możemy go wydrukować.

Zagraj...


Bratz w wysokich butach

Ocena gry

Lalki Bratz są bez mała tak bardzo sławne jak lalki Barbie. Kupują je dziewczynki z całego świata. Dzięki temu że stały się tak popularne nakręcono z nimi kilka bajek i teledysków. W tej grze możemy zaprojektować swoją własną lalkę Bratz.

Zagraj...


Magazyn Bratz

Ocena gry

Powitajcie jedną z czterech przyjaciółek, które założyły magazyn o modzie zatytułowany Bratz. Chcą one rozwiązywać w nim wszystkie problemy nastolatek. Tym razem jednak to my możemy wykonać jakieś ciekawe zajęcie, którym będzie pokolorowanie obrazka.

Zagraj...


Bratz ubieranki

Ocena gry

Bratz znów na ciebie czeka, tym razem nie tylko będziemy musieli ją pokolorować, ale także będziemy musieli dobrać do jej stroju ładny materiał. Są one różne: w kwiaty, paski, kropki i inne super elementy.

Zagraj...


Bratz i laptop

Ocena gry

Lalka Bratz postanowiła pograć w gry. Tym razem tak jak i Ty będzie malowała obrazek z postaciami z jednej z jej ulubionych bajek. Ty natomiast możesz pokolorować piękną lalkę, używając kolorów z palety barw. Kiedy skończysz malować obrazek będziesz mogła go wydrukować klikając na obrazek drukarki.

Zagraj...


Bratz luźny ubiór

Ocena gry

Bratz to bardzo ładna lalka, jednak nie zawsze ubiera się ona w sukienki i inne super damskie elementy. Dlatego dzisiaj postanowiła ubrać się w luźne dresowe ubranie. Na głowie ma czapkę,a na nogach super buty. Wybierz kolory tak aby do siebie pasowały.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 następna »

Więcej gier:

Bratz

Popularne gry

 • Bratz
 • Dziewczyna z Bratz

  Dziewczyna z Bratz

  Oglądana: 9639 ocena: 0.00

 • Dziewczyny Bratz

  Dziewczyny Bratz

  Oglądana: 3011 ocena: 0.00

 • Smarkule

  Smarkule

  Oglądana: 1498 ocena: 0.00

 • Bratz

  Bratz

  Oglądana: 1275 ocena: 0.00

 • Bratz

  Bratz

  Oglądana: 1028 ocena: 0.00

 • Bratz w stroju kąpielowym

  Bratz w stroju kąpielowym

  Oglądana: 986 ocena: 0.00

Reklama

cookie