Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Bratz 21 gier

Blondynka Bratz

Ocena gry

Ta dziewczynka to lalka Bratz, która uwielbia się stroić. Jest to modnisia, dlatego ma zawsze najnowsze ubrania i dodatki. Tym razem kierując się panującymi trendami pomaluj jej ubranie i zobacz co z tego wyjdzie.

Zagraj...


Lalka z Bratz

Ocena gry

Nasz dziewczynka jest w szkole i za nią widzimy klasowe półki w których przechowuje się książki na lekcje i inne dodatki. Zobacz co w takiej szafie trzyma nasza bohaterka i pokoloruj je kolorami, znajdującymi się po prawej stronie.

Zagraj...


Seria z Bratz

Ocena gry

Dość ciekawa kolorowanka z porównaniu z innymi. Mamy w niej interaktywne dodatki takie jak róża czy też usta, możemy pokolorować taki obrazek i wysłać go komuś na maila klikając na ikonę koperty i podając adres email. Możemy także taką malowankę wydrukować. Wystarczy, że klikniemy w ikonę drukarki

Zagraj...


Bratz dla dziewczynek

Ocena gry

Postacie które możemy spotkać w tej bajce to między innymi: Cloe− Blond włosy i niebieskie oczy jak również wspaniała Sasha− Ciemnobrązowe włosy i piwne oczy. Kolejna z dziewczyn to Yasmin− ma brązowe włosy i brązowe oczy. Na samym końcu czeka na Ciebie Jade− Czarne włosy i zielone oczy.

Zagraj...Jedna z dziewczyn Bratz

Ocena gry

Kolejna fajna malowanka. Wokół postaci znajdziemy interesujące kolory które nanosimy na ten fragment obrazka który chcesz pokolorować. Jak on będzie wyglądać zobacz sam. Jest opcja drukowania kolorowanki ze strony.

Zagraj...


Lalki Bratz

Ocena gry

Zupełnie nowe kolorowanki online z dziewczynami Bratz czekają już na dziewczyny. Wybierz te które Ci się najlepiej podobają i koloruj. Oczywiście robimy to na stronie w wersji online. Maluj to nic Cię nie kosztuje gdyż jest darmowe.

Zagraj...


Dziewczyna z Bratz

Ocena gry

Mamy do pomalowania jedną z dziewczyn znanych na całym świecie jakimi są Bratz. Klikając na ikonkę BG mamy możliwość zmiany tła naszej kolorowanki w wersji online. Klikając na hint mamy podgląd pomalowanego obrazka.

Zagraj...


Bratz

Ocena gry

Ta postać to bohaterka Bratz. Będziemy ją kolorować by wyglądała fantastycznie. Na pewno umiemy to zrobić tylko musimy mięć chęć.

Zagraj...


Smarkule

Ocena gry

Pomaluj wszystkie przyjaciółki z zespołu Bratz. Pomaluj je tak żeby się różniły od siebie. Użyj wielu fajnych kolorów tak aby pasowały do dziewczyn z zespołu

Zagraj...


Bratz

Ocena gry

Dobierz odpowiednie kolory do zespołu Bratz. Zespół składa się z pięciu koleżanek. Nazwa Bratz = Smarkule.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 następna »

Więcej gier:

Bratz

Popularne gry

 • Bratz
 • Dziewczyna z Bratz

  Dziewczyna z Bratz

  Oglądana: 9386 ocena: 0.00

 • Dziewczyny Bratz

  Dziewczyny Bratz

  Oglądana: 2788 ocena: 0.00

 • Smarkule

  Smarkule

  Oglądana: 1342 ocena: 0.00

 • Bratz

  Bratz

  Oglądana: 1126 ocena: 0.00

 • Bratz

  Bratz

  Oglądana: 859 ocena: 0.00

 • Bratz w stroju kąpielowym

  Bratz w stroju kąpielowym

  Oglądana: 811 ocena: 0.00

Reklama

cookie