Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Z Bajek » Dla Najmłodszych 32 gier

Alvin i wiewiórki

Ocena gry

Poznajcie Alvina i wiewiórki. Na pewno znacie tą bajkę. Naszym zadaniem jest pokolorowanie wszystkich trzech bohaterów, którzy zostali narysowani na obrazku. Wszyscy z nich ubrani są w długie bluzy po same kostki. Jeden z bohaterów ma okulary, natomiast drugi czapkę. W środku znajduje się Alvin w bluzie z literką A. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Doc Mc Stuffins

Ocena gry

Pokolorujcie obrazek z panią doktor z bajki klinika dla pluszaków. Jest ona w swoim fartuchu lekarskim. Naszym zadaniem jest dokończenie całego obrazka. Nie zapomnijcie o stetoskopie, który służy do osłuchiwania.

Zagraj...


Trzy plastry

Ocena gry

W tej grze zostało narysowanych trzy plasterki z kliniki dla pluszaków. Są one kolorowe aby pluszaki jak najszybciej powróciły do formy. Na każdym z nich znajduje się po jednym serduszku. Wybierz najładniejsze kolory i pomaluj cały obrazek.

Zagraj...


Książka z kliniki dla pluszaków

Ocena gry

W tej grze została narysowana książka, która pomaga doktor Mc Stuffins w leczeniu zwierząt. Jest ona najbardziej przydatna w klinice dla pluszaków. Na okładce ma narysowany plasterek z kształtem serca na środku. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...Barney i przyjaciele

Ocena gry

Pokoloruj Barneya, który jest smokiem. Możesz wybrać każdy z możliwych kolorów. To od Ciebie zależy jak będzie wyglądał ten smok. Może być jednokolorowy lub wielokolorowy. Sprawdźcie wszystkie możliwe opcje.

Zagraj...


Alvin i Chipmunks

Ocena gry

Pokoloruj obrazek na którym zostali narysowani Alvin i Chipmunks. Obok nich znajdują się kolorowe farbki, które umożliwią nam pokolorowanie tych dwóch postaci. Wybierz najładniejsze z nich.

Zagraj...


Olbrzym i dziewczynka

Ocena gry

Ta dziewczynka ucieka przed wielkim olbrzymem samochodem, ponieważ olbrzym robi bardzo długie kroki i gdyby nie samochód to olbrzym by ją dogonił. Jednak duży człowiek nie chce zrobić jej krzywdy a się z nią zaprzyjaźnić. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Mała kropelka

Ocena gry

Ta mała kropelka mieszka w wodzie i potrzebuje Twojej pomocy. W związku z tym, że było bardzo gorąco, prawie wyparowała i jest bardzo biała. Wybierz niebieski kolor i ją całą pokoloruj. Udanej zabawy. Zaproś do niej swoich przyjaciół.

Zagraj...


Wyprawa nad wodę

Ocena gry

Ten chłopiec postanowił wybrać się nad wodę, ponieważ jest bardzo upalny dzień. Już wszystko sobie zaplanował i spakował. Wziął ze sobą koło ratunkowe w kształcie kaczuszki, wiaderko oraz łopatkę, które pozwolą mu kopać w piasku. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Postać z kreskówki

Ocena gry

Ten olbrzym jest smutny, ponieważ nikt nie chce go pokolorować. Pomaluj więc ten obrazek aby poczuł się on na prawdę wyjątkowo. Zachęć do tego zadania swoich znajomych. Zobacz jak różny uda wam się stworzyć obrazek.

Zagraj...


Noddy gotuje

Ocena gry

Noddy to drewniana kukiełka, która mieszka w krainie zabawek. Dzisiaj Noddy postanowił ugotować pyszny obiad. Przygotował już do niego wszystkie potrzebne składniki. Teraz tylko wystarczy wszystko zmieszać i ugotować. Pokoloruj Noddiego i jego obiad.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Dla Najmłodszych
 • Alvin i wiewiórki

  Alvin i wiewiórki

  Oglądana: 2797 ocena: 0.00

 • Doc Mc Stuffins

  Doc Mc Stuffins

  Oglądana: 2523 ocena: 0.00

 • Pszczółka Maja

  Pszczółka Maja

  Oglądana: 1985 ocena: 0.00

 • Kubuś Puchatek

  Kubuś Puchatek

  Oglądana: 1779 ocena: 0.00

 • Barney i przyjaciele

  Barney i przyjaciele

  Oglądana: 1339 ocena: 0.00

 • Trzy plastry

  Trzy plastry

  Oglądana: 1248 ocena: 0.00

Reklama

cookie