Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Z Bajek » Dora i Diego 24 gier

Dora i Leon

Ocena gry

Dora, Leon i małpka spotkali się po latach. Na miejsce spotkań wybrali sad,a dokładnie miejsce pod jabłonią. Wszyscy się do siebie przytulają i panuje dookoła bardzo miła atmosfera. Przygotuj najładniejsze kolory i wypełnij nimi obrazek z Dorą i jej przyjaciółmi.

Zagraj...


Dora i Boots

Ocena gry

Dora i jej mała małpka Boots właśnie wybrali się na podwórko, żeby wypić kubek ciepłej herbaty. Dora ubrała się w bardzo ładną sukienkę i założyła na głowę kokardę. Pomaluj cały obrazek nie zostawiając żadnego białego pola jeśli nie jest to konieczne. Powodzenia! Miłej zabawy.

Zagraj...


Dora w górach

Ocena gry

Dora właśnie wyjechała w góry na wycieczkę. Chce ona zwiedzić jak najwięcej miejsc. Dzisiaj dotarła do pięknej górskiej polany, którą wraz z Dorą możemy pokolorować. Sprawdźmy czy nam się to uda, wykorzystując w tym celu kolory dostępne na palecie.

Zagraj...


Wesoła Dora

Ocena gry

Dora to jedna z naszych ulubionych postaci z bajek. Uczy nas języka obcego. Razem z nią i jej przyjaciółmi można poznać bardzo wiele ciekawych rzeczy. Tym razem możemy sami zdecydować jak Dora będzie wyglądała, wystarczy, że wybierzemy jakiś kolor z palety i klikniemy nim na białe pole.

Zagraj...Naprzód Diego

Ocena gry

Diego uwielbia poznawać nowe miejsca, dlatego przez przyjaciół nazywany jest podróżnikiem. Dzisiaj postanowił, że wybierze się na pieszą wycieczkę po jego ulubionych miejscach. Może uda mu się zauważyć jakieś ciekawe rzeczy. Wystarczy trochę chęci a wszystko da się zrobić.

Zagraj...


Diego fotograf

Ocena gry

Przenieś się do świata bajek i poznaj Diego. Jest to chłopiec w Twoim wieku, który tylko czeka żebyście razem spędzili czas. Diego postanowił, że zostanie fotografem, dlatego naszym zadaniem będzie pomalowanie obrazka w taki sposób żeby był on jak najbardziej kolorowy. W tedy Diego na pewno zrobi piękne zdjęcie.

Zagraj...


Diego na wycieczce

Ocena gry

Diego to wszystkim znany przyjaciel Dory. Bardzo lubi wycieczki, które urządza szczególnie podczas swoich wakacji. Zabiera ze sobą wówczas najpotrzebniejsze rzeczy i z wesołą miną maszeruje odkrywać nowe miejsca. Wybierz kolory z palety i pokoloruj ten super obrazek z chłopcem.

Zagraj...


Dora i Boots

Ocena gry

Tutaj mamy bardzo dużo kolorów do wybrania. Jest to chyba jedna z najlepszych i najnowsza kolorowanka która oferuje tak bogatą bazę ich do pomalowania. Jest one oczywiście proste klikamy na dany kolor myszką i już malujemy dany fragment obrazka.

Zagraj...


Dora the Explorer i Butek

Ocena gry

Kolejna z tej serii przygotowana dla Was malowanka którą możecie kolorować i drukować jeżeli tylko chcecie i macie na to ochotę oczywiście. Każdy z obrazków ma coś innego i wyjątkowego. Oczywiście jedne są trudniejsze, a inne łatwiejsze tak aby dla każdego coś się znalazło.

Zagraj...


Dora i piesek

Ocena gry

Jak wiemy nasza podróżniczka uwielbia przygody oraz przyrodę i kocha zwierzątka. Tutaj na obrazku widzimy ją z przepięknym pieskiem Perrito. Obok niej mamy kredki które posłużą nam do pokolorowania tego obrazka.

Zagraj...


Syrenka Dora księżniczka

Ocena gry

Bajki z Dorą po polsku możecie oglądać na kanale Nickelodeon. U nas znajdziecie obrazki do pomalowania z ta gwiazdką. Na tym obrazku widzimy księżniczkę która jest syrenką i jej wiernego przyjaciele. Obok znajdziecie kolory do malowania.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Dora i Diego
 • Dora kolorowanka

  Dora kolorowanka

  Oglądana: 5161 ocena: 0.00

 • Dora i Diego

  Dora i Diego

  Oglądana: 3244 ocena: 0.00

 • Dora i jej przyjaciele

  Dora i jej przyjaciele

  Oglądana: 2899 ocena: 0.00

 • Dora i Boots

  Dora i Boots

  Oglądana: 2691 ocena: 0.00

 • Dora i Leon

  Dora i Leon

  Oglądana: 2542 ocena: 0.00

 • Gra Dora

  Gra Dora

  Oglądana: 2075 ocena: 0.00

Reklama

cookie