Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 162 gier

Dziesięć bączków

Ocena gry

Na obrazku narysowanych jest dziesięć bączków, które po zakręceniu przez długi czas obracają się wokół swojej osi. W każdym rzędzie znajduje się po pięć bączków. Pokoloruj je oraz liczbę dziesięć, która określa ile sztuk bączków jest na obrazku.

Zagraj...


Liczba dziesięć

Ocena gry

Ta liczba składa się z dwóch cyferek, które zostały wzbogacone o oczy, uśmiechy, nosy, uszy i wiele innych ciekawych elementów. Pokoloruj je swoimi ulubionymi kolorami i wydrukuj swój obrazek, klikając na ikonkę drukarki. Sterujemy za pomocą myszki.

Zagraj...


Dziesięć minek

Ocena gry

Na obrazku, w ładnej, prostokątnej ramce została narysowana liczba dziesięć, która składa się z dwóch cyfr. Dookoła ramki narysowane jest tyle samo uśmiechniętych buziek. Naszym zadaniem jest pokolorowanie całego obrazka oraz tła.

Zagraj...


Dziesięć ptaszków

Ocena gry

Na obrazku znajduje się liczba dziesięć a wokół niej dziesięć pięknych ptaszków. Dzięki tej grze możesz nauczyć się liczyć. Na pewno znasz już wcześniejsze cyfry, a jeśli nie to szybko się z nimi zapoznaj. Miłej zabawy!

Zagraj...Świecąca dziesiątka

Ocena gry

Sprawdź czy umiesz liczyć do dziesięciu. Pokoloruj cały obrazek na którym znajduje się liczba dziesięć oraz dwie gwiazdki które znajdują się koło niej. Liczbę dziesięć stanowią dwie cyfry jeden oraz zero. Wybierz najładniejsze kolory.

Zagraj...


Liczenie do dziesięciu

Ocena gry

W tej grze uczymy się liczyć. Na obrazku przedstawiona jest cyfra dziesięć, a obok niej dwie dłonie z pokazanymi wszystkimi palcami, które oznaczają dziesięć. Pokoloruj cały obrazek tylko najładniejszymi kolorami.

Zagraj...


Dziewięć motyli

Ocena gry

Matematyka to fajna sprawa. Na tym obrazku zostało narysowanych dziewięć motyli, po trzy w każdym rzędzie. Każdy z nich ma kilka super wzorów na skrzydłach, które są bardzo ładne dopiero gdy się je pokoloruje. Obok nich narysowana jest cyfra dziewięć.

Zagraj...


Robak z dziewiątki

Ocena gry

Zobacz jak łatwo można zrobić z nudnej cyferki super obrazek. Tym razem z dziewiątki zrobiono robaka. Ma on głowę, oczy i inne super elementy. Pokoloruj obrazek a będzie to super zabawa, podczas której nauczysz się nowej cyferki.

Zagraj...


Dziewięć minek

Ocena gry

Sprawdź czy pamiętasz jak wygląda cyfra dziewięć. Pokoloruj obrazek i zobacz jak będzie wyglądał na końcu Twoich starań. Obok cyfry dziewięć znajduje się kilka uśmiechniętych minek. Jeśli chcesz pokoloruj każdą minkę w innym kolorze.

Zagraj...


Dziewięć piskląt

Ocena gry

Matematyczne zabawy dla niej i dla niego. Specjalnie dla Ciebie twórca tej gry zaprojektował cyfrę dziewięć do pomalowania i dodał obok niej taką samą liczbę pięknych kurczątek. Możesz nauczyć się dzięki temu liczyć. Na pewno znasz już wcześniejsze cyfry, a jeśli nie to szybko się z nimi zapoznaj. Miłej zabawy!

Zagraj...


Świecąca dziewiątka

Ocena gry

Zobaczcie piękną dziewiątkę, która została narysowana specjalnie dla Was. Wygląda ona tak samo jak cyfra sześć jednak jest odwrócona do góry nogami. Waszym zadaniem będzie pokolorowanie cyfry oraz gwiazdy, która się przy niej znajduje.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1014 15 następna »

Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Z Kubusiem Puchatkiem

  Z Kubusiem Puchatkiem

  Oglądana: 11176 ocena: 0.00

 • Myszka Miki i koledzy

  Myszka Miki i koledzy

  Oglądana: 6997 ocena: 0.00

 • Instrumenty muzyczne

  Instrumenty muzyczne

  Oglądana: 6276 ocena: 0.00

 • Kolorowy Dino

  Kolorowy Dino

  Oglądana: 6052 ocena: 0.00

 • Kolorowanka litery

  Kolorowanka litery

  Oglądana: 2945 ocena: 0.00

 • Cyferki

  Cyferki

  Oglądana: 2221 ocena: 0.00

Reklama

cookie