Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Kategorie

Do Druku Kolorowanki:

DRUKOWANKA.PL

KOLOROWANKIDODRUKU.PL

Zabawy Dla Dzieci:
NOWE KOLOROWANKI NA KOMPUTERZE

Najnowsi uzytkownicy

Zwierzęta » Garfield 13 gier

Garfield w piżamie

Ocena gry

Pokoloruj obrazek przedstawiający kota Garfielda w kolorowej piżamie. Na jego głowie znajduje się czapeczka do spania a pod pachą niesie swojego ulubionego misia przytulankę. Wybierz najładniejsze kolory i wypełnij nimi cały obrazek.

Zagraj...


Śpiący Garfield

Ocena gry

Zobacz jak został przedstawiony kot Garfield na tym obrazku. Śpi on na kilku poduszkach a obok niego leży jego ulubiona przytulanka. Jest to mały miś z książeczką. Wybierz najładniejsze kolory i pokoloruj nimi cały obrazek.

Zagraj...


Garfield i nowy samochód

Ocena gry

Garfield kupił nowy samochód na aukcji za bardzo małego pieniądze. Teraz postanowił się nim wszystkim pochwalić. Samochód jest bez dachu, dlatego kot jest bardzo dumny, że będzie rzucał się w oczy. Do tego nasz bohater ma na nosie super okulary, dzięki którym nie będzie go raziło światło.

Zagraj...


Garfield pirat

Ocena gry

Garfield wciela się w wiele różnych ciekawych postaci. Tym razem będzie on piratem! Na pewno ciekawie wygląda. Opaska na oko, drewniana noga i super czapka z czaszką na środku to coś niesamowitego. Wybierając z kolorów dostępnych na palecie pomaluj obrazek.

Zagraj...Garfield i przytulanka

Ocena gry

Każdy z nas ma zabawkę, którą na prawdę uwielbia i bez której nie może zasnąć. Dzisiaj będziemy mogli zobaczyć jak wygląda przytulanka naszego rudego Garfielda. To od nas zależy jaki kolor będzie ona miała.

Zagraj...


Garfield na nartach

Ocena gry

Garfield to kot z bajki. Tym razem jego przygoda będzie rozgrywała się w górach podczas zimy. Garfield musi nauczyć się jeździć na nartach. Na początek jednak pokolorujmy jego ubranie tak aby kotek ładnie wyglądał podczas nauki jazdy na nartach.

Zagraj...


Garfield na pikniku

Ocena gry

Dzieciaki uwielbiają kolorowanki z Garfieldem. Użyj ciekawych kolorów i spraw żeby obrazek pięknie wyglądał. Na obrazku możemy znaleźć również inne postacie z bajki o Garfieldzie. Wszystkie postacie znajdują się właśnie na pikniku, dobierz do nich kolory takie jak w bajce.

Zagraj...


Garfield baletnica

Ocena gry

Garfield to bardzo zwariowany kot. Dzisiaj postanowił, że spróbuje swoich sił w balecie. Nikt nie wie czy tak na prawdę tańczy on dobrze, ale jeśli będzie trenował, któż to wie, może mu się uda zostać gwiazdą baletu. Pokoloruj obrazek przedstawiający Garfielda w jednej z jego póz.

Zagraj...


Garfield na wakacjach

Ocena gry

Garfield postanowił, że wybierze się na wakacje, podczas których będzie mógł odpocząć i zajadać pyszną lasagne. Miejscem do którego się udał jest jezioro. Teraz Garfield wsiadł na łódź i w swoim ulubionym kapeluszu wypłynął na jego środek, żeby zaraz łowić ryby.

Zagraj...


Garfield piknik

Ocena gry

Ta kolorowanka przedstawia Garfielda który jest na pikniku. Będziemy grać myszką która pomoże nam w wybraniu odpowiedniego koloru.

Zagraj...


Garfield kolorowanka

Ocena gry

W tej grze będziemy kolorować kota garfielda. Musimy tylko naciśnąć play aby zacząć zabawę. Nie czekaj na nic tylko do dzieła!

Zagraj...


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Garfield
 • Garfield w piżamie

  Garfield w piżamie

  Oglądana: 1555 ocena: 0.00

 • Śpiący Garfield

  Śpiący Garfield

  Oglądana: 995 ocena: 0.00

 • Garfield

  Garfield

  Oglądana: 959 ocena: 0.00

 • Garfield piknik

  Garfield piknik

  Oglądana: 913 ocena: 0.00

 • Kot Garfield

  Kot Garfield

  Oglądana: 806 ocena: 0.00

 • Garfield kolorowanka

  Garfield kolorowanka

  Oglądana: 781 ocena: 0.00

Reklama

cookie